Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#57
KIBICE ODRY !!! Jezeli zrobicie spotkanie pod klubem i wyrazicie NASZE niezadowolenie to O'key. Ale blagam nie robcie zadymy i nie napierdalajcie pilkarzy. Winni sa po troszke wszyscy - slaby zarzad, pilkarze bez ambicji i mlokos trener bez doswiadczenia i wiedzy ( kto ma motywowac starych czy mlodych jak pilkarze maja jego uwagi w dupie ) zima tez nie byla tak przepracowanan jak mowilem. ALE TERAZ JEZELI ZROBICIE BURDEL TO MIASTO MOZE NAS POZBAWIC KLUBU !!!!! Jak wycofaja sie ze sponsorowania to nasza Odra padnie na ryj. Dlatego blagam, z glowa, bez zadymy, dla dobra NASZEGO KLUBU a nie pilkarzykow - najemnikow !

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#60
to Wy tam w Ameryce jestescie 100 lat do przodu i macie juz transmisje z tych satelit NASA nawet z boisk 3 ligowych? Google Maps i takie tam. Krzyki pasibrzucha sa jeszcze do zrozumienia bo jest obecny na wiekszosci meczow, ale Twoje są jak te dziennikarskie opisy ufo. Niczego nie widziales ale wiesz o tym wyszystko.

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#62
JA ICH NIE OGARNIAM WYGRALI 7:0 Z DOBRZENIEM. MIJA TYDZIEN I ZGARNIAJA W DUPE OD SZCZAKOWIANKI 3 : 0
TRZEBA ZEBRAC ADRESY TYCH NASZYCH "GWIAZDECZEK" I POWYSYLAC KARNE KUTASY ZA CHUJOWE GRANIE. JA ICH NIE OGARNIAM WIEC NIE WIEM CO POSKUTKUJE ABY GRALI NA POZIOMIE O AWANSIE MOZEMY MARZYC A SZCZERZE MOWIAC TROCHE SIE NAKRECILEM PO ZWYCIESTWIE 7 : 0
Kocham tylko Opolska Odre

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#66
kibic22 pisze:to Wy tam w Ameryce jestescie 100 lat do przodu i macie juz transmisje z tych satelit NASA nawet z boisk 3 ligowych? Google Maps i takie tam. Krzyki pasibrzucha sa jeszcze do zrozumienia bo jest obecny na wiekszosci meczow, ale Twoje są jak te dziennikarskie opisy ufo. Niczego nie widziales ale wiesz o tym wyszystko.
lekkie sprostowanie... Pasibrzuch jest obecny na KAŻDYM meczu u siebie i w 99% na wyjazdach.....

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#74
Pawlikus pisze:Przydałyby się jakieś fotki/film. Mam nadzieję że ktoś coś robił.
gamazi999 pisze:nie nagrał ktoś tego uroczystego powitania gwiazdeczek?
a czy wam się pojebało w głowach trochę? trzeba było ruszyć tyłki a nie się spinać teraz na internecie ;]
zapytajcie na komendzie bo na pewno zrobili parę zdjęć jak bardzo chcecie je zobaczyć! a tłumaczyć się tutaj nie musicie bo nikogo to nie obchodzi dlaczego jeden drugi i trzeci się nie pojawił, przyszedł ten kto mógł i tyle. Odbyła się kulturalna rozmowa, powiedziały osoby co miały piłkarzom, dowiedzieli się to co powinni wiedzieć przychodząc do tego klubu i tyle.
KONIEC TEMATU ;]
cron