Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#29
Szczakowianka widze, że za to Ty jesteś z klubem na dobre i na złe. Jego klub gra a on siedzie w domu. Po drugie to jest temat piłkarski i na takie tematy tutaj się wypowiadamy, a ja właśnie to zrobiłem. Po trzecie nie wpierdalaj się, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. I nie jestem Twoim starym, wiec się hamuj. Co do "bycia z klubem na dobre i na złe" to na tych cweli trzeba ryknąć i kurwa podjąć jakieś zdecydowane kroki. Nie możemy stać z boku i krzyczeć "nic się nie stało", bo stało się! Ci idioci widzą, że nawet jak przegrają n-ty mecz to my i tak będziemy ich dalej dopingować i wspierać. Muszą zobaczyć, że słaba gra ma swoje konsekwencje. Kiedyś w wywiadzie, piłkarz jednego klubu powiedział, że ich jako zawodników doping gówno interesuje. I taka jest prawda. Oni nie grają dla kibiców tylko dla kasy. A huj Wam wszystkim w dupe!

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#31
" Ci idioci widzą, że nawet jak przegrają n-ty mecz to my i tak będziemy ich dalej dopingować i wspierać. Muszą zobaczyć, że słaba gra ma swoje konsekwencje. Kiedyś w wywiadzie, piłkarz jednego klubu powiedział, że ich jako zawodników doping gówno interesuje. I taka jest prawda. Oni nie grają dla kibiców tylko dla kasy. A huj Wam wszystkim w dupe! " Moze niech ktos z nimi pogada bo to sie w glowie nie miesci...
Szczakowianka wypad na swoje forum i daruj sobie te gimnazjalne minki.

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#34
A ja sobie oglądam właśnie Wisła-ŁKS i nasi pseudokopacze powinni sobie obejrzeć retransmisję, tak żeby zobaczyć jak się należy zachowywać przegrywając 3:0. Teraz jest 3:2, a Wisła sra w gacie ze strachu, że zaraz padnie trzecia bramka dla ŁKSu, drużyny składanej na szybko przed rundą, gdzie nie płacą piłkarzom. Niech obejrzą ten mecz i nauczą się co to znaczy ambicja.

EDIT: bochen, bo piosenki pewnie są ciekawsze.
Ostatnio zmieniony sobota, 14 kwietnia 2012, 15:21 przez zebro, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#40
Zbieranina chuja z mułem - nic dodać nic ująć... O ile dobrze pamiętam to "ktoś" z wielkim oburzeniem w czasie meczu z TOR-em darł jape w naszą stronę, żebyśmy im pozwolili zapierdalać. Szkoda tylko że była to po raz kolejny zwykła podpierdółka... Jak widać to "efektowne" zwycięstwo nad wspomnianym TOR-em było tylko zwykłym "wypadkiem przy pracy". Smutna rzeczywistość ale niestety prawdziwa. Szarzyzna trwa nadal. Widoków na lepsze jutro nie ma. Szkoda szkoda. Na szczęście "piłkarze" odchodzą - zostają kibice... ODRA TO MY...!!!
Pozdrawiam.

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#42
Teraz w środę musimy na pewno zaśpiewać: NIE CHCE SIĘ GRAĆ, NIE CHCE SIĘ GRAĆ. NIE CHCE SIĘ GRAĆ TO SPIERDALAĆ!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=gy55nJI75HE
Co to w ogóle za padaka, przyjadą to "trener" będzie pierdolił że zimno, że trawa za wysoka. Albo co najlepsze: "No przegraliśmy bo brakowało Nam tego 12 zawodnika" ja pierdole, my jak kibicujemy to nawet wpierdol dostają od jakiejś podrzędnej Leśnicy. Chuj z nimi, jednak potrzeba im zrobić wjazd na trening i powiedzieć co myślimy bo tak dalej być nie może.
Stąpając po niepewnym gruncie, w przyjaźni mam oparcie...

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#43
Wojtek Mielnik to akurat się tak nie tłumaczył - bynajmniej nie zauważyłem. Wydaje mi się, że nawet jak trenerem byłby Guardiola czy inny Mourinio to ta banda alkoholików by tak samo grała.
Odra jest najważniejsza !

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#45
kibice są po to aby WSPOMAGAĆ drużynę a nie zapierdalać za nią....czy kibice do tych kilku(chudych) lat zawiedli?????
Pan trener jest od tego aby poukładał i przygotował drużynę do walki w sezonie.....
Piłkarze mają walczyć i ZAPIERDALAĆ na boisku a nie składać śmieszne obietnice... ( mecz z TOR-em}
Zarząd ma oceniać i wyciągać wnioski....
Uważam że punkt pierwszy został spełniony......O reszcie możemy rozmawiać tylko na spotkaniu Zarząd _ kibice.........( ukłon w stronę SSOO) inaczej będzie nas( kibiców) znowu coraz mniej....
Osobiście czekam na wyznaczenie terminu spotkania!!!!
w tym spotkaniu powinien uczestniczyć też kapitan drużyny albo nawet kilku piłkarzy....!!!!
Ostatnio zmieniony sobota, 14 kwietnia 2012, 16:18 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Szczakowianka - Odra Opole (sb. 14.04.2012)

#49
pasibrzuch pisze:kibice są po to aby WSPOMAGAĆ drużynę a nie zapierdalać za nią....czy kibice do tych kilku(chudych) lat zawiedli?????
Pan trener jest od tego aby poukładał i przygotował drużynę do walki w sezonie.....
Piłkarze mają walczyć i ZAPIERDALAĆ na boisku a nie składać śmieszne obietnice... ( mecz z TOR-em}
Zarząd ma oceniać i wyciągać wnioski....
Uważam że punkt pierwszy został spełniony......O reszcie możemy rozmawiać tylko na spotkaniu Zarząd _ kibice.........( ukłon w stronę SSOO) inaczej będzie nas( kibiców) znowu coraz mniej....
Osobiście czekam na wyznaczenie terminu spotkania!!!!
w tym spotkaniu powinien uczestniczyć też kapitan drużyny albo nawet kilku piłkarzy....!!!!
po cholerę spotkanie zarząd - kibice od razu do winowajców podejść (pseudo piłkarzyków i trenera!) i postawić sprawę jasno jak nie chce się grać to WYPIERDALAĆ!!
cron