Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#676
No to pomyślmy..

- Michał Szromnik (B - Bytovia Bytów) - dla mnie bramkarz jedynie w kontekście 2 bramkarza i wypożyczenia Damiana Ziarko do klubu w 2 lub 3 lidze gdzie będzie grał.

- Paweł Baranowski (O - Stomil Olsztyn) - mnie transfer nie przekonuje, w sparingach prezentuje się ponoć ok, ale zobaczymy w sezonie;

- Serafin Szota (O - Zagłębie Lubin) - kapitan młodzieżówki, "pewniak" do gry na Mistrzostwach Świata U20 w Polsce. Mamy nadzieję, że u nas zacznie swoją wielką karierę.

- Dudu Paraíba (O - União Recreativa dos Trabalhadores (Patos de Minas)) - swego czasu jeden z lepszych obrońców Ekstraklasy. 32lata to daleko od emerytury, szczególnie jako obrońca w 1 lidze więc zobaczymy...

- Patryk Janasik (P - GKS Bełchatów) - jeden z obiecujących talentów GKSu Bełchatów, ale przy tak bardzo mocnej pomocy jaką mamy, to zakładam, że to raczej uzupełnienie składu.

- Krzysztof Janus (P - Arka Gdynia) - człowiek o takim nazwisku nie może być zły ;) Na serio - swego czasu przymierzany nawet do Reprezentacji, 2 lata temu wiązany z Napoli. Teraz wylądował w Opolu. Kolejne bardzo mocne nazwisko z potencjałem.

- Jakub Moder (P - Lech Poznań) - wielokrotnie najlepszy na boisku w sparingach. Ci którzy go widzieli w akcji, mówią, że to przyszły czołowy reprezentant naszego kraju. Ma umiejętności, głowę i sprawność na to. Oby Odra była jego wielkim początkiem.

- Mariusz Rybicki (P - Wigry Suwałki) - według ludzi których pytałem najlepszy zawodnik Wigier Suwałki, a wiemy jak dobrze im szło. Bardzo ciekawy zawodnik, a pomoc i tak mamy już mega mocną..

Iván Martín (N - Pontevedra CF) - no... nie wiem nic :D Liczę, że będzie kolejnym dobrym przykładem Hiszpana w Polsce ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#678
Janasik to prawy obrońca, przynajmniej Rumak przyznał w wywiadzie że tam go rozpatruje. W Wigrach najlepszy był Gąska (poszedł do Śląska), ale Rybicki też prezentował się świetnie. W ogóle oba wzmocnienia na skrzydłach, czyli Rybicki i Janus, tworzą bardzo szybkie alternatywy dla chyba bardziej technicznych Wodeckiego i Mikinica (oczywiście nie ujmując im tej cechy, jak i vice versa). Można zaryzykować nawet tezę, że mamy na tę chwilę najlepsze skrzydła w lidze. Oby i na boisku to się potwierdziło.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#679
LooZ^ pisze:
czwartek, 12 lipca 2018, 19:36
- Dudu Paraíba (O - União Recreativa dos Trabalhadores (Patos de Minas)) - swego czasu jeden z lepszych obrońców Ekstraklasy. 32lata to daleko od emerytury, szczególnie jako obrońca w 1 lidze więc zobaczymy...
33 lata i brak gry przez ostatnie pół roku (rok bez klubu i ostatnia runda w niższej lidze brazylijskiej). Dla mnie to jednak kandydat na spory niewypał.
Co do reszty postu zgoda właściwie przy każdym nazwisku.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#681
LooZ^ pisze:
czwartek, 12 lipca 2018, 19:36
- Krzysztof Janus (P - Arka Gdynia) - człowiek o takim nazwisku nie może być zły ;) Na serio - swego czasu przymierzany nawet do Reprezentacji, 2 lata temu wiązany z Napoli. Teraz wylądował w Opolu. Kolejne bardzo mocne nazwisko z potencjałem.
Halo ziemia!
Skąd ty to Napoli wziąłeś to nie wiem chyba jak w fife grałeś. Z tą reprezentacja też bajka, nikt poważny go do Reprezentacji nie przymierzal.

Co do samego Janusa to super transfer. Pamiętam jego dobry czas w Zaglebiu, nie przypuszczałem że zobaczę go kiedyś w Odrze.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#683
zebro pisze:
czwartek, 12 lipca 2018, 20:02
LooZ^ pisze:
czwartek, 12 lipca 2018, 19:36
- Dudu Paraíba (O - União Recreativa dos Trabalhadores (Patos de Minas)) - swego czasu jeden z lepszych obrońców Ekstraklasy. 32lata to daleko od emerytury, szczególnie jako obrońca w 1 lidze więc zobaczymy...
33 lata i brak gry przez ostatnie pół roku (rok bez klubu i ostatnia runda w niższej lidze brazylijskiej). Dla mnie to jednak kandydat na spory niewypał.
Co do reszty postu zgoda właściwie przy każdym nazwisku.
Oby się nie okazał drugim Daisuke
cron