Re: 21. k.: Odra Opole - Puszcza Niepołomice (sb. 10.03 g.15)

#60
A co ma mi się podobać? Obrona jest kluczowym elementem piłki nożnej i odczuwam dużą satysfakcję, że jesteśmy w tym bardzo dobrzy. Oczywiście, że fajnie grać ofensywną piłkę, ale w Katowicach właśnie Raków przegrywa właśnie 2:0. To ja jednak wolę wygrać z GKSem 1:0.

Szczególnie, że tej obronnej gry szczególnie nie widzę. Były mecze bardzo dobre gdzie taktycznie przeważaliśmy nad drużyną przeciwną, jak i mecze słabsze, gdzie byliśmy po prostu... słabi. Bywa. Tylko to co mówicie w żaden sposób nie zgrywa się z tym, że mecze Odry były wielokrotne podawane za przykład jako dobra reklama 1 ligi.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 21. k.: Odra Opole - Puszcza Niepołomice (sb. 10.03 g.15)

#61
W porządku, od defensywy buduje się zespół, ale wszyscy widzieliśmy mecz w Legnicy. Oczywiście, Miedź jest drużyną lepszą, w porządku, ale przecież 2 bramki straciliśmy po głupich błędach. Dzisiaj to samo, nie potrafiliśmy wyjść z obrony, grając ciągle po koronie, od Cverny do Bodziocha, z powrotem i jeszcze do Kuchty. O mało nie skończyło się to stratą bramki po podaniu Cverny do przeciwnika.

Re: 21. k.: Odra Opole - Puszcza Niepołomice (sb. 10.03 g.15)

#67
fxq pisze:Japierdole to co czytam teraz na FP Odry pod linkiem z konferencji pomeczowej to jest dramat kurwa...ludzie są ułomni. Jeszcze hit hitów że gość ma publiczne konto na fb i można wejść zobaczyć co to za typek pisze. Gemba, wszystko jest...
Niestety, ale Mariusz Tarnopolski to naczelny kretyn fanpage'u Odry. Wielokrotnie czytając komentarze natknąłem się na komentarze tego Pana i zawsze znalazł jakiś argument, żeby obrazić Smyłę, a przecież nie o to chodzi.
cron