Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#401
nie ma to jak wygrywac z " tuzami " o pietruszke i marchewke, a mecze o PP lub awans, lub utrzymanie w lidze zpierdzielic i tak przez kilka lat. No to po takim sparingu mamy juz maszyne na ekstraklase. Jak graja przeciwko Odrze druzyne z lig wyzszych, a jak z naszej broniac sie 9-ma zawodnikami to kazdy normalny kibic Odry pamieta, a napastnika niepozyskalismy zadnego, plus stracilismy Gladkiego. Druzyna byla juz niezla w zeszlym sezonie, ale ponownie NIC NIE WYGRALA, bo liczyl sie tylko awans. Teraz mozemy jedynie liczyc na jeszcze lepsze zgranie i udany baraz, do ktorego moze dojsc za rok , tyle nam potrzeba czasu. I potem jak bedziemy mieli szczescie, moze trafimy na GKS Tychy lub MKS Kluczbork ( bo oni graja w lidze o ktorej cos sie mowi i pisze ) wtedy moze pokazemy ktora druzyna jest lepsza, bo o naszej lidze w Polsce malo kto wie ( interesuje sie nia niewielu ).Takie jest zycie kibica. A teraz drzyjcie czance, belki, piotrowki, pawlowiczki i wszystkie rezerwy slaskie.
ps
oczywiscie ciesze sie z wyniku w tym sparingu, ale podchodze do takich osiagniec z dystansem

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#403
Drużyna praktycznie ta sama co rok temu, na początku nic tego nie zapowidało ale się udało :) Nie będę komentował okoliczności pozostania między innymi braci gancarczyków bo ich kontrakty to śmiech na sali ... zarobki na poziomie 1 ligi no ale w sumie nie moja kasa ... będę śledził losy Odry ale mecze sobie odpuszczam. Bo Odra to kibice, historia i nie mam zamiaru oglądać tego jak ludzie z zarządu plus pan budowniczy smółka niszczą nasz klub.

ps. napastnika nie ma dalej ..
Życzę grajkom awansu
NIE DLA SMÓŁKI W OPOLU

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#409
Po tym jak utrzymano dobry skład teraz wśród typowych-polskich-marud gorzkie żale, że nie ma nikogo za Gładkowskiego. Jeśli następca zostanie zakontraktowany to też będzie płacz, że młodzi Wolny i Niemczyk nie grają. U nas po prostu nie może być normalnie:
1. Dobre wyniki w sparingach = zły prognostyk.
2. Zamiast napastników w sparingach strzela gość z Grunwaldu = biadolenie za Gładkowskim (Lewy w sparingach Bayernu też nie dziurawi bramki, więc znafcy już wiedzą, że w Bundeslidze będzie kaplica).

Ja po raz kolejny pierdolenie skontruję twardymi faktami z poprzedniego sezonu:

gole z gry w lidze:
J. Gancarczyk - 14
Wolny - 12
Gładkowski - 12 (plus 5 z karnych, dzięki czemu został gwiazdą)
K. Gancarczyk - 7
Deja - 7 (+1 karny)
M. Gancarczyk - 6

Czas potrzebny na strzelenie bramki w lidze:
Wolny - gol z gry co 81 minut
Niemczyk - gol z gry co 136 minut
J. Gancarczyk - gol z gry co 153 minuty
Gładkowski - gol z gry co 160 minut

Pewnie, Gładki miał swoje momenty, ale ja zdecydowanie bardziej wolę braci Garnków w składzie, tym bardziej, że w klasyfikacji wypracowanych bramek to pewnie mieliby większy udział niż przy samych golach.

edit: dla porównania z Wolnym i Niemczykiem - król strzelców Wiśniewski miał 131 minut na bramkę z gry.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#410
LooZ^ pisze:Skończ pierdolić, bo się czytać nie da.
LooZ^ widac zaslugujesz na podobny komentarz, prosty i chamski : Chlopie skoncz korekty innych wpisow, bo jestes smieszny i o pilce nie masz zielonego pojecia i nigdy nie miales, ale na temat gry masz najwiecej do powiedzenia ( bulgot ). Twoje opowiesci o najlepszych trenerach w 3 lidze ( Kaniuka ), swietni pilkarze sprowadzani do Odry i tysiace innych bredni to jest material po ktorym kibic moze jedynie wlos rwac. Wszystkie Twoje wypociny dotyczce wynikow, gry i awansow to jedna glupota. Lacznie z autokarem na ktory taki klub jak Odra zasluguje. Ludzie czytaja to z irytacja, ale nie nie komentuja, poniewaz kazdy pamieta o tym, ze choc na pilce znasz sie malo lub wcale to wlozyles kawalek swojego zycia e ten klub. Dlatego proponuje ci nie komentowac innych wpisow i nie decydowac za innych co DLA NICH I KLUBU JEST LEPSZE. Zajmij sie tym na czym sie znasz z korzyscia dla wszystkich.
PS A Twoj chamski styl wpisow i bycia pozostaw dla najblizszych, gdyz nie mam ochoty zeby taki zakompleksiony, niedowartosciowny koles ublizal mi mi na kazdym kroku.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#411
snajper pisze:LooZ^ widac zaslugujesz na podobny komentarz, prosty i chamski : Chlopie skoncz korekty innych wpisow, bo jestes smieszny i o pilce nie masz zielonego pojecia i nigdy nie miales, ale na temat gry masz najwiecej do powiedzenia ( bulgot ). Twoje opowiesci o najlepszych trenerach w 3 lidze ( Kaniuka ), swietni pilkarze sprowadzani do Odry i tysiace innych bredni to jest material po ktorym kibic moze jedynie wlos rwac. Wszystkie Twoje wypociny dotyczce wynikow, gry i awansow to jedna glupota. Lacznie z autokarem na ktory taki klub jak Odra zasluguje. Ludzie czytaja to z irytacja, ale nie nie komentuja, poniewaz kazdy pamieta o tym, ze choc na pilce znasz sie malo lub wcale to wlozyles kawalek swojego zycia e ten klub. Dlatego proponuje ci nie komentowac innych wpisow i nie decydowac za innych co DLA NICH I KLUBU JEST LEPSZE. Zajmij sie tym na czym sie znasz z korzyscia dla wszystkich.
PS A Twoj chamski styl wpisow i bycia pozostaw dla najblizszych, gdyz nie mam ochoty zeby taki zakompleksiony, niedowartosciowny koles ublizal mi mi na kazdym kroku.
Z całym szacunkiem, ale jest chyba odwrotnie, a wytłuszczone zdanie to typowy "strzał w stopę".

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#412
snajper pisze:zakompleksiony, niedowartosciowny koles
:D

Jestem człowiekiem który wszelkich kompleksów pozbył się dawno temu, być może dlatego, że na co dzień wiodę całkiem sympatyczny żywot właściciela firmy zbudowanej od zera przeze mnie, która w ogólnopolskich i światowych mediach pojawia się zdecydowanie częściej niż Odra Opole. Nad czym niestety ubolewam.

Niedowartościowany nie jestem tym bardziej, bo wiem co w życiu osiągnąłem i że w odpowiednim czasie i miejscu potrafiłem dorzucić swój mały kamyczek do zbudowania "nowej" Odry.

Niestety, to z twoich postów wyziera wieczna frustracja emigranta. Wieczna krytyka, wszystko źle, każdy niedostatecznie dobry, każdy inny gorszy i godny pogardy. Rywale Odry? Nic nie warci ludzie, którzy powinni się położyć na murawie. Byli trenerzy? Śmiecie, hańbiący Wielką Odrę, nie tak wielką niestety od 30 lat. Etc.

Można by tak długo. Tak jeszcze wspomnę, że opieram się od dawna prośbom o wypieprzenie cię z tego forum uznając, że jakbyś mnie nie wkurwiał, tak masz prawo do swojego głosu. Mimo że, szczerze mówiąc, nie pamiętam właściwie niczego co zrobiłbyś dla Odry w ostatnich latach, oprócz wylewania jadu.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#413
zann pisze: Ja po raz kolejny pierdolenie skontruję twardymi faktami z poprzedniego sezonu:

gole z gry w lidze:
J. Gancarczyk - 14
Wolny - 12
Gładkowski - 12 (plus 5 z karnych, dzięki czemu został gwiazdą)
K. Gancarczyk - 7
Deja - 7 (+1 karny)
M. Gancarczyk - 6
Twarde fakty są takie, że my strzeliliśmy 85 bramek, a Polonia 91 i zdobyła 2 punkty więcej. Meczy było dużo, więc i indywidualnie nasi gracze nazbierali bramek. Co z tego, jeśli nie znalazł się nikt, kto strzeliłby w meczach z Jastrzębiem, Grunwaldem, BKS i Szombierkami. 4 mecze 0 (zero) bramek, w tym 3 mecze u siebie. I dla uniknięcia takich sytuacji potrzebujemy solidnego napastnika. Jaką mamy gwarancję, że teraz bez Polonii B. w lidze awansujemy ? Jest jeszcze przecież wzmocniony Ruch Zdzieszowice, a dalej BKS i GKS Jastrzębie.

Przy okazji ceny karnetów na piękny stadion w Tychach 7 zł za mecz.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#414
Do przerwy 0:1 pisze:
zann pisze: Ja po raz kolejny pierdolenie skontruję twardymi faktami z poprzedniego sezonu:

gole z gry w lidze:
J. Gancarczyk - 14
Wolny - 12
Gładkowski - 12 (plus 5 z karnych, dzięki czemu został gwiazdą)
K. Gancarczyk - 7
Deja - 7 (+1 karny)
M. Gancarczyk - 6
Twarde fakty są takie, że my strzeliliśmy 85 bramek, a Polonia 91 i zdobyła 2 punkty więcej. Meczy było dużo, więc i indywidualnie nasi gracze nazbierali bramek. Co z tego, jeśli nie znalazł się nikt, kto strzeliłby w meczach z Jastrzębiem, Grunwaldem, BKS i Szombierkami. 4 mecze 0 (zero) bramek, w tym 3 mecze u siebie. I dla uniknięcia takich sytuacji potrzebujemy solidnego napastnika. Jaką mamy gwarancję, że teraz bez Polonii B. w lidze awansujemy ? Jest jeszcze przecież wzmocniony Ruch Zdzieszowice, a dalej BKS i GKS Jastrzębie.

Przy okazji ceny karnetów na piękny stadion w Tychach 7 zł za mecz.
Na ekstraklasową Cracovie najtańszy karnet na cały sezon kosztuje 125 zł
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#415
pitek88 pisze:
Do przerwy 0:1 pisze:
zann pisze: Ja po raz kolejny pierdolenie skontruję twardymi faktami z poprzedniego sezonu:

gole z gry w lidze:
J. Gancarczyk - 14
Wolny - 12
Gładkowski - 12 (plus 5 z karnych, dzięki czemu został gwiazdą)
K. Gancarczyk - 7
Deja - 7 (+1 karny)
M. Gancarczyk - 6
Twarde fakty są takie, że my strzeliliśmy 85 bramek, a Polonia 91 i zdobyła 2 punkty więcej. Meczy było dużo, więc i indywidualnie nasi gracze nazbierali bramek. Co z tego, jeśli nie znalazł się nikt, kto strzeliłby w meczach z Jastrzębiem, Grunwaldem, BKS i Szombierkami. 4 mecze 0 (zero) bramek, w tym 3 mecze u siebie. I dla uniknięcia takich sytuacji potrzebujemy solidnego napastnika. Jaką mamy gwarancję, że teraz bez Polonii B. w lidze awansujemy ? Jest jeszcze przecież wzmocniony Ruch Zdzieszowice, a dalej BKS i GKS Jastrzębie.

Przy okazji ceny karnetów na piękny stadion w Tychach 7 zł za mecz.
Na ekstraklasową Cracovie najtańszy karnet na cały sezon kosztuje 125 zł
To kup na cracovię,

Ja tam kupuję na Odrę mimo iż wiem, że nie będę pewnie na połowie meczów, ot taka forma wspierania klubu.

Cena wejścia na wyjatkową i jedyną w swoim rodzaju Oleską 51 wychodzi 8 złociszy, więc czym jest 8 złociszy wobec takich przeżyć jak odwiedzenie Oleskiej 51 ( a jak jeszcze wypadnie grać Odrze puchar OZPN na Oleskiej 51 to wypadną odwiedziny Extra)

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#416
...................

To kup na cracovię,

Ja tam kupuję na Odrę mimo iż wiem, że nie będę pewnie na połowie meczów, ot taka forma wspierania klubu.

Cena wejścia na wyjatkową i jedyną w swoim rodzaju Oleską 51 wychodzi 8 złociszy, więc czym jest 8 złociszy wobec takich przeżyć jak odwiedzenie Oleskiej 51 ( a jak jeszcze wypadnie grać Odrze puchar OZPN na Oleskiej 51 to wypadną odwiedziny Extra)[/quote][/quote]

Czytaj chłopie ze zrozumieniem że cena karnetu w 3 lidze jest nieadekwatna do karnetu w ekstraklasie.
Karnet mam od kilku lat zawsze więc daruj sobie te docinki.
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#419
pitek88 pisze:...................

To kup na cracovię,

Ja tam kupuję na Odrę mimo iż wiem, że nie będę pewnie na połowie meczów, ot taka forma wspierania klubu.

Cena wejścia na wyjatkową i jedyną w swoim rodzaju Oleską 51 wychodzi 8 złociszy, więc czym jest 8 złociszy wobec takich przeżyć jak odwiedzenie Oleskiej 51 ( a jak jeszcze wypadnie grać Odrze puchar OZPN na Oleskiej 51 to wypadną odwiedziny Extra)
[/quote]

Czytaj chłopie ze zrozumieniem że cena karnetu w 3 lidze jest nieadekwatna do karnetu w ekstraklasie.
Karnet mam od kilku lat zawsze więc daruj sobie te docinki.[/quote]

Moja wypowiedź była i jest o zabarwienu ironicznym, docinki nie były celem.
8 złociszy za mecz to 20% taniej niż przy zakupie pojedyńczych biletów, zajładają że będą tak jak do tej pory po 10zł.
Pytanie w jakiej cenie powinien być karnet???
Ja uważam że 120 zł to nie jest jakiś kosmos cenowy, tym bardziej że większość ma być podobno grana przy światłach.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#421
LooZ^ pisze:Ja mam dziwne przeczucie, że twoje posty biorą się stąd, że jesteś niespełnionym juniorem Odry. Pochwalisz się którym?
Akurat z grą w Odrze mam mało do czynienia bo za trampkarza byłem za słaby, obecnie kopię się po A klasach, z resztą G Cię to powinno obchodzić gdzie :)
Nie będę sie ujawniał bo wielu osobom się nie podoba to co piszę , może jest to kontrowersyjne ale w 80% prawdziwe i wiem że trudno się z tym pogodzić
NIE DLA SMÓŁKI W OPOLU

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#422
Jest jednym z weteranów Odry Opole, gdzie występował przez ponad siedem sezonów. Teraz czas żeby sprawdził się w nowej roli.

Tomasz Copik w nowym sezonie będzie trenerem grupy juniorów starszych razem z Piotrem Plewnią oraz pozostanie szkoleniowcem Groszmal Odra II Opole.

- Zakończyłem swoją przygodę jako piłkarz niebiesko-czerwonych, ale w rozmowach pojawiła się propozycja poprowadzenia razem z Piotrkiem Plewnią drużyny juniorów starszych i zdecydowałem się z niej skorzystać - skomentował "Copa".

- Bardzo dobre wyniki Tomka w pracy z zespołem rezerw sprawiły, że nietrudno dostrzec u niego duży potencjał szkoleniowy. I właśnie w tym kierunku poszliśmy. Liczymy, że Tomek nadal będzie rozwijał swój warsztat i odnosił kolejne sukcesy na polu trenerskim w barwach OKS - mówi Mateusz Magdziarz, wiceprezes klubu. - Jego ogromne doświadczenie chcemy spożytkować jak najlepiej - dodaje.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#424
LooZ^ pisze:
snajper pisze:zakompleksiony, niedowartosciowny koles
:D

Jestem człowiekiem który wszelkich kompleksów pozbył się dawno temu, być może dlatego, że na co dzień wiodę całkiem sympatyczny żywot właściciela firmy zbudowanej od zera przeze mnie, która w ogólnopolskich i światowych mediach pojawia się zdecydowanie częściej niż Odra Opole. Nad czym niestety ubolewam.

Niedowartościowany nie jestem tym bardziej, bo wiem co w życiu osiągnąłem i że w odpowiednim czasie i miejscu potrafiłem dorzucić swój mały kamyczek do zbudowania "nowej" Odry.

Niestety, to z twoich postów wyziera wieczna frustracja emigranta. Wieczna krytyka, wszystko źle, każdy niedostatecznie dobry, każdy inny gorszy i godny pogardy. Rywale Odry? Nic nie warci ludzie, którzy powinni się położyć na murawie. Byli trenerzy? Śmiecie, hańbiący Wielką Odrę, nie tak wielką niestety od 30 lat. Etc.

Można by tak długo. Tak jeszcze wspomnę, że opieram się od dawna prośbom o wypieprzenie cię z tego forum uznając, że jakbyś mnie nie wkurwiał, tak masz prawo do swojego głosu. Mimo że, szczerze mówiąc, nie pamiętam właściwie niczego co zrobiłbyś dla Odry w ostatnich latach, oprócz wylewania jadu.
Czyli co mozna ludzkim jezykiem, jak czlowiek z czlowiekiem ? Mozna.
Gratuluje sukcesow zawodowych i zycze powodzenia. Ale to, ze prowadzisz firme nie oznacza, ze z innymi (do kibicami tej samej druzyny ) masz prawo rozmawiac w prostacki sposob, poniewaz idac takim tokiem myslenia, to pan Wojcik, ktory na klub daje najwiecej, powinien wszystkich z gory do dolu nazywac " chujami ". To, ze z forum usuwasz ludzi ktorzy maja inne zdanie niz Ty rowniez niejednokrotnie zdazylismy poznac. Choc mnie troche dziwi, ze wielu kibicow z forum chcialoby mnie " wypieprzyc z forum" poniewaz, otrzymuje bardzo duzo maili, kibice mnie znaja i choc czasami mamy inne zdanie, nikt nie mowil o jakims rozstaniu czy blokowaniu.Jestem emigrantem, to fakt ( jak setki Twoich i moich kolegow ), ale frustracja mi nie dolega. Natomiast zawsze bedzie mi smutno za matka i ukochana Odra, poniewaz moje coroczne dwukrotne odwiedziny w Opolu sa niewystarczajace jak na moje potrzeby.A o tym, ze Odra zawiodla juz kolejny sezon wie kazdy poczynajac od wlasciciela a na szarym kibicu z dwunastego rzedu konczac.
Nigdy nie mowilem ( napisalem ), ze ktos jest smieciem, wrecz odwrotnie, wspominam w " wspomnieniach " najpiekniejsze momenty w klubie,pilkarzy, trenerow i kibicow, ale gdy ktos nie nadaje sie na pilkarza lub trenera w Odrze to mowie o tym, choc nie ja bede zwalnial ani zatrudnial -
Jestem kibicem
Na koniec napisze, ze nie chcialem juz odpisywac, ale nie moglem, kiedy mowisz, " nie pamietam wlasciwie niczego co bys zrobil " - zapytaj o to swoich najblizszych kolegow, a potem oczerniaj publicznie. Chociaz nie chodze na mecze ( kilka w sezonie to zaden wynik, ale i tak lepszy od wielu miejscowych ) to co jakis czas zawsze jakos wspieram. Proponuje zakonczyc ten caly belkot i obiecje, ze postaram sie wiecej Cie nie wkurwiac
Ostatnio zmieniony wtorek, 11 sierpnia 2015, 21:27 przez snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
cron