Re: PP RW: Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg

#26
Siarka dysponująca mniejszym budżetem
Przypomnę temat który poruszałem gdzie indziej - nasz budżet jest w dużej mierze wirtualny, bo część tego budżetu rozliczana jest jako usługi na rzecz klubu.
Oni mają jednak Włodzimierza Gąsiora, a to, z całym szacunkiem dla Jana Furlepy, wyższa półka trenerska.
No właśnie, ja niestety nie do końca jestem przekonany, że to trener, (mimo swoich sukcesów, zaangażowania i zbudowania drużyny) który może nam zbudować tutaj "Wielką Odrę" ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: PP RW: Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg

#27
Looz czy za autobusy płacimy czy rozliczamy się bezgotówkowo to nie ma żadnego znaczenia dla budżetu. Wydaje się, że po sparingach zawodnicy poczuli się za mocni i źle podeszli do tego meczu. Ostatnio jak awansowaliśmy do 2 ligi z ligi śląskiej to też mieliśmy dzielić i rządzić, a były raczej męki. Siarka pewnie dokonała lepszych transferów, bo miała już bagaż doświadczeń z ligi i wiedziała kogo i na jakim poziomie szukać.

Re: PP RW: Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg

#29
Nikt nie zauwazyl jak zagralismy po straconej 1 bramce.Od raz zaczelismy atakowac i juz po 1 minucie po straconej bramce mielismy sytuacje.Tak naprawde to po 15 minutach powinnismy prowadzic 3-1 ale jak zawsze musimy z bramkarza gosci zrobic bohatera.Natomiast nie podobalo mi sie jak zaczelismy 2 polowe,wogóle nie mielsimy sytuacji a ta bramka na 2-0 to byla pierwsza sytuacja w 2 polowie.
cron