Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#26
A teraz odnosnie dopingu. Po raz kolejny sektor A tragedia!!!! Nic dodać nic ująć!! Jak tak ma wyglądać doping na A to lepiej przenieść wszystkich na krytą i nie robić sobie wstydu. Naprawdę sektor A ostatnimi czasy beznadzieja totalna i to nie jest tylko moja opinia. Na krytej już sobie dowcipkują jakich to mamy wiernych, na dobre i na złe. Na wioskach wiecej ludzi siedzi w młynie.

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#29
gamazi999 pisze:A teraz odnosnie dopingu. Po raz kolejny sektor A tragedia!!!! Nic dodać nic ująć!! Jak tak ma wyglądać doping na A to lepiej przenieść wszystkich na krytą i nie robić sobie wstydu. Naprawdę sektor A ostatnimi czasy beznadzieja totalna i to nie jest tylko moja opinia. Na krytej już sobie dowcipkują jakich to mamy wiernych, na dobre i na złe. Na wioskach wiecej ludzi siedzi w młynie.
To może warto zrobić coś w kierunku żeby ludzi było więcej na młynie ? Wiem że lepiej siedziec w necie i sie żalić zamiast pogadać z znajomymi np którzy chodzą na krytą aby odwiedzali sektor A :). Mogą sobie dowcipkować, nieliczni fanatyczni !!

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#31
gamazi999 pisze:Tych nielicznych fanatycznych jest kilka razy albo i kilkanasie wiecej niż najwierniejszych na A i to jest smutne że na A jest 40,50 osób. A doping jak w koziej wólce. Nawet barw klubowych nie było ostatnio rozwiniętych i aż trzy osoby z szalikami to jak to nazwać?
z pewnoscia trudno to nazwac mlynem.
malym usprawiedliwieniem moze byc kibicowska wartosc przeciwnika
brak wyjazdow tez nie napedza ludzi z pod znaku A
jezeli zblizymy sie do Polonii na dwa , trzy punkty to czesc wiary ponownie zasili najglosniejszy sektor

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#36
gamazi999 pisze:A teraz odnosnie dopingu. Po raz kolejny sektor A tragedia!!!! Nic dodać nic ująć!! Jak tak ma wyglądać doping na A to lepiej przenieść wszystkich na krytą i nie robić sobie wstydu. Naprawdę sektor A ostatnimi czasy beznadzieja totalna i to nie jest tylko moja opinia. Na krytej już sobie dowcipkują jakich to mamy wiernych, na dobre i na złe. Na wioskach wiecej ludzi siedzi w młynie.
Przyjdz chłopie na A i pokaż jak się kibicuje...
Nie jest problemem dopingować drużynę w 2 lidze jak nas jest w młynie 200 czy 500 a na stadionie siedzi 2 tys ludzi.
Jest nas teraz 50 ale naprawdę Najwierniejszych to my jezdzimy na wyjazdy i tworzymy klimat na Oleskiej 51 czy ci sie podoba czy nie.
Więc wszelkie komentarze na temat dopingu itp zostaw dla siebie bo ty dla tego klubu nie robisz nic !!!!
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#37
Coś się dzieje nie dobrego w sektorze A, ale kibice z krytej mają nadzieję, że w meczu z Górnikiem II będzie już lepiej. Tylko żeby nie było, że mecz o 13 to nie przyjdą, bo byli na obiedzie albo, że słaby doping, bo jeszcze obiadu nie jedli :))). A pro po ustawiania godziny meczu na 13.00 w sobotę. Klub naraża się taką decyzją na mniejszą liczbę kibiców. Przecież ludzie do 14 jeszcze pracują.

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#38
vos45 pisze:gamaziii999 ty obsrańcu to przyjdź na A i pokaz Nam swój fanatyzm z krytej, pierdolona ruro
VOS45 ja tu nikogo nie obrażam i nie wiesz jakim jestem kibicem, pisze tylko szczerą prawdę o tym co ostatnio dzieje sie na A. Może jestem lepszym kibicem niż Ty i może bardziej mi zależy na Odrze niż Tobie więc mnie nie obrażaj. Każdy może wypowiedzieć swoje zdanie i większość osób tu to rozumie z małymi wyjątkomi do których Ty się zaliczasz.

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#39
pasibrzuch pisze:
gamazi999 pisze:Ale ponoć A to najwierniejsi i na dobre i na złe, a okazuje się że SEZONOWI i tylko na dobre. Taka jest niestety prawda. Najwierniejsi to siedzą na krytej i biją na głowę A.
Pokaż mi tych "najwierniejszych z krytej" na choćby jednym wyjeżdzie . Oprócz meczu wyjazdowego ze Swornicą
Pasibrzuch Ja nie mówię o tej pięćdziesiątce która faktycznie przychodzi na wszystkie mecze i jeździ na wyjazdy. Mówię o tych co przychodzą na A raz na jakiś czas a uważają się za najwierniejszych. Ja przynajmnie u nas jestem na wszystkich meczach.

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#40
gamazi999 pisze:
pasibrzuch pisze:
gamazi999 pisze:Ale ponoć A to najwierniejsi i na dobre i na złe, a okazuje się że SEZONOWI i tylko na dobre. Taka jest niestety prawda. Najwierniejsi to siedzą na krytej i biją na głowę A.
Pokaż mi tych "najwierniejszych z krytej" na choćby jednym wyjeżdzie . Oprócz meczu wyjazdowego ze Swornicą
Pasibrzuch Ja nie mówię o tej pięćdziesiątce która faktycznie przychodzi na wszystkie mecze i jeździ na wyjazdy. Mówię o tych co przychodzą na A raz na jakiś czas a uważają się za najwierniejszych. Ja przynajmnie u nas jestem na wszystkich meczach.
Akurat z tymi co przychodzą raz na jakiś czas ma rację, przyjdą na jakiś ważniejszy mecz i się później panoszą jacy to oni nie są kibole, a przez kolejne trzy miesiące nie ma ich na meczu, bo "brak czasu".

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#41
Pasibrzuch Ja nie mówię o tej pięćdziesiątce która faktycznie przychodzi na wszystkie mecze i jeździ na wyjazdy. Mówię o tych co przychodzą na A raz na jakiś czas a uważają się za najwierniejszych. Ja przynajmnie u nas jestem na wszystkich meczach.
Akurat z tymi co przychodzą raz na jakiś czas ma rację, przyjdą na jakiś ważniejszy mecz i się później panoszą jacy to oni nie są kibole, a przez kolejne trzy miesiące nie ma ich na meczu, bo "brak czasu".
Przestańcie toczyć durne spory. Na sektor A zawsze przychodzili ci którzy chcieli dopingować zagrzewać drużynę do walki angażować się " być zawsze tam..."( to że teraz przychodzi tam byle kto to inna sprawa) a na krytą pikniki którzy przychodzą się zrelaksować po kłótni z żoną np ....zjeść kiełbasę ponarzekać jak to w naszej {piłce} lidze jest chujowo i porównywanie ich do fanów takich na dobre ina złe jest śmieszne......niezależnie od ilości.....a ta k z tą głową to się najpierw w nią stuknij a potem coś napisz...
Ostatnio zmieniony sobota, 4 października 2014, 16:51 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#42
Ja tam myślę, że fani "na dobre i na złe..." są wszędzie, podobnie jak fani sukcesu i frustraci. Ale pociski na "ludzi z A" gdy jest nas mniej i faktycznie zostali najwierniejsi i "najlepsi" są tak nie na miejscu, zwłaszcza, że z tych 50-100 osób na A, większość poświęca Odrze więcej niż 90 min raz na dwa tygodnie.
Klęski to nasze doświadczenia w drodze do sukcesu, a nie meta naszych starań!

Obrany cel: WIELKA POLSKA NA WIEKI

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#46
gamazi999 pisze:
vos45 pisze:gamaziii999 ty obsrańcu to przyjdź na A i pokaz Nam swój fanatyzm z krytej, pierdolona ruro
VOS45 ja tu nikogo nie obrażam i nie wiesz jakim jestem kibicem, pisze tylko szczerą prawdę o tym co ostatnio dzieje sie na A. Może jestem lepszym kibicem niż Ty i może bardziej mi zależy na Odrze niż Tobie więc mnie nie obrażaj. Każdy może wypowiedzieć swoje zdanie i większość osób tu to rozumie z małymi wyjątkomi do których Ty się zaliczasz.
Jak nie chciałeś nikogo obrażać to na chuj piszesz parówo, że kryta bije na głowę A. Wasze kibicowanie ogranicza się do przyjścia na mecz co 2 tydz.i klaskania jak się zachce. Nawet jak nas będzie 10 na A to żadnego podjazdu nie macie. Zresztą nie będę się z tobą licytował bo nie o to teraz chodzi. Być może jest teraz u Nas pewien kryzys jeśli chodzi o frekwencje, ale My wrócimy do formy, a ty dalej będziesz parówą. Koniec dyskusji... idź pierdolić w gdzie indziej

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#47
vos45 pisze:
gamazi999 pisze:
vos45 pisze:gamaziii999 ty obsrańcu to przyjdź na A i pokaz Nam swój fanatyzm z krytej, pierdolona ruro
VOS45 ja tu nikogo nie obrażam i nie wiesz jakim jestem kibicem, pisze tylko szczerą prawdę o tym co ostatnio dzieje sie na A. Może jestem lepszym kibicem niż Ty i może bardziej mi zależy na Odrze niż Tobie więc mnie nie obrażaj. Każdy może wypowiedzieć swoje zdanie i większość osób tu to rozumie z małymi wyjątkomi do których Ty się zaliczasz.
Jak nie chciałeś nikogo obrażać to na chuj piszesz parówo, że kryta bije na głowę A. Wasze kibicowanie ogranicza się do przyjścia na mecz co 2 tydz.i klaskania jak się zachce. Nawet jak nas będzie 10 na A to żadnego podjazdu nie macie. Zresztą nie będę się z tobą licytował bo nie o to teraz chodzi. Być może jest teraz u Nas pewien kryzys jeśli chodzi o frekwencje, ale My wrócimy do formy, a ty dalej będziesz parówą. Koniec dyskusji... idź pierdolić w gdzie indziej
VOS45 Myślę że zdecydowanie przesadzasz , obrażasz też kibica Odry a tak w ogóle to nie róbmy z forum gówna gdzie tylko każdy pisze jakim to jest kibicem.

Re: 12. kolejka: Odra Opole - Małapanew Ozimek (sb. 27.09.14

#48
Nie nie przesadza pisze co myśli ... ja też nie lubię "klibiców" którzy przychodzą raz na dwa tygodnie na Oleska mają sie za wielkich znawców futbolu doradzają a to zarządowi a to trenerowi a to sektorowi A a sami Chuja robią siedzą w domku kiedy MY jedziemy na wyjazd a do krytykowania to pierwsi .....a tak w
ogóle gamazi999 odpierdol się od sektoru A siedż sobie na krytej i narzekaj we wlasnym gronie
acha jeszcze jedno W DUPIE MAM CO O MNIE SĄDZISZ!!!!!!
cron