Re: Victoria Chróścice - Odra Opole (sb. 10.11.2012)

#30
Wilson wyrzuć tego chwasta i zakręć klej. W Chróścicach na boisku w końcówce meczu nieźle śmierdziało. Mogło byc 3:3 a nawet 4:3. Nasi się pogubili. Wkurzał mnie palant , który darł mordę do Wasyla.Kolejka sie dobrze ułożyła , 3 punkty pojechały do Opola i mam nadzieję, że od stycznia grajkom z Odry będzie pot po dupie sciekał do wiader 10 litrowych na każdym treningu. Wiosna Panowie musi być nasza !!!

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole (sb. 10.11.2012)

#32
Bramki z calego sezonu generalnie maja male znaczenie. Chyba tylko w Anglii sa one najwazniejsze. W naszym opolsko-slaskim regulaminie wyglada to tak:
1. punkty w meczach bezposrednich
2. bramki w meczach bezposrednich
3. korzystniejsze bramki na wyjezdzie w meczach bezposrednich
4. roznica bramek z calego sezonu
5. ilosc bramek zdobytych w calym sezonie.
Jezeli problem dotyczy awansu albo spadku (czyli zespolow z miejsc 1 i 2 oraz 13 i 14) stosuje sie tylko zasady 1,2 i 3 a jezeli one nie wylonia zwyciezcy mamy baraz na neutralnym terenie.
Jak widac juz pierwsza zasada decyduje o tym, ze jestesmy na 4 a nie na 3 miejscu bo mamy z Laziskami 0 pkt a oni z nami 3.

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole (sb. 10.11.2012)

#33
zestan pisze:Wilson wyrzuć tego chwasta i zakręć klej. W Chróścicach na boisku w końcówce meczu nieźle śmierdziało. Mogło byc 3:3 a nawet 4:3. Nasi się pogubili. Wkurzał mnie palant , który darł mordę do Wasyla.Kolejka sie dobrze ułożyła , 3 punkty pojechały do Opola i mam nadzieję, że od stycznia grajkom z Odry będzie pot po dupie sciekał do wiader 10 litrowych na każdym treningu. Wiosna Panowie musi być nasza !!!
Jak Tobie coś śmierdziało to,,,,,,,,,,,chyba tylko Twój strach.MInutę przed końcem było 3:2 i gdzie Ty widziałeś 4:3 ? A Wasyl jest "drewniak" i trudno bić mu za to brawa,,,,,z resztą twojej wypowiedzi się zgadzam.
W punktacji kanadyjskiej wygrał Wilson zdecydowanie!

Re: Victoria Chróścice - Odra Opole (sb. 10.11.2012)

#35
gadzon pisze:Bramki z calego sezonu generalnie maja male znaczenie. Chyba tylko w Anglii sa one najwazniejsze. W naszym opolsko-slaskim regulaminie wyglada to tak:
1. punkty w meczach bezposrednich
2. bramki w meczach bezposrednich
3. korzystniejsze bramki na wyjezdzie w meczach bezposrednich
4. roznica bramek z calego sezonu
5. ilosc bramek zdobytych w calym sezonie.
Jezeli problem dotyczy awansu albo spadku (czyli zespolow z miejsc 1 i 2 oraz 13 i 14) stosuje sie tylko zasady 1,2 i 3 a jezeli one nie wylonia zwyciezcy mamy baraz na neutralnym terenie.
Jak widac juz pierwsza zasada decyduje o tym, ze jestesmy na 4 a nie na 3 miejscu bo mamy z Laziskami 0 pkt a oni z nami 3.

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :) , zaspokojłes moja ciekawosc w 100 %.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !
Żałować możemy tylko tego że jedno życie mamy, aby oddać je za Odrę i Ojczyznę
cron