Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#126
snajper pisze:
LooZ^ pisze:A po co nam SSA które rozpadnie się w 2015? Bez nowego stadionu zapomnijcie o piłce na lepszym poziomie niż 3 liga.

grzana: Ja nie jestem optymistą, tylko realistą. Wiem o tych osobach wystarczająco dużo, żeby wyrobić sobie o nich zdanie.
Co do EO, trudno nazwać to co dają na Kluczbork sponsoringiem, to bardzo drobna kwota, nie mająca kompletnie znaczenia nawet w budżecie MKSu. PGE kompletnie nie interesuje liga, z budżetem który są w stanie władować w klub piłkarski rok czekania na awans to żaden problem, ich interesują polityczne naciski, realizacja "społecznej odpowiedzialności biznesu" i naciski związków zawodowych. Gwarantuję ci, że mieliby tam naprawdę gorąco gdyby się zdecydowali włożyć duże pieniądze w MKS, kiedy większość pracowników EO jest z Opola i okolic, gdzie, co naturalne, kibicuje się Odrze. Już teraz wiem że są tam ciśnięci za brak wsparcia dla Odry.

Zresztą, musieliby też być idiotami. Skoro w 60k Bełchatowie przychodzi na mecze po 2k osób, to ile by ich było w 25k Kluczborku? Przeniesienie finansowania sportu do Opola to dla nich same plusy, które niestety są obecnie przysłaniane przez interesy polityczne. Obecnie, bo jestem przekonany, że da się to zmienić po rozbudowie EO.
Sorry, ale jeszcze nigdy nie slyszalem, zeby najpierw budowano stadion dla czwartoligowej kopaniny a potem budowano zespol dla tego stadionu ?! Nigdy sie z czyms takim nie spotkalem. Najpierw musi byc awans, w miare dobra druzyna i ponowna moda na Odre. Gdy jest juz dla kogo, to automatycznie rodzi sie szansa na nowa inwestycje.
Takie szanse ( choc jeszcze male ) juz mielismy.
A co do marnotrawienia pieniedzy podatnikow na cos takiego jak Belchatow to juz szkoda slow. Cholera osiaga szczytu, gdy dowiadujemy sie, ze takie miasteczko 60 tys posiada jeszcze inne druzyny sportowe w najwyzszej klasie. A my w wojewodzkim miescie mamy wielkie gowno.
Snajper, do prawdy czasami po prostu spadam z krzesła jak czytam twoje wypowiedzi. Nie chcę się silić na mądrości, których pewnie i tak nie pojmiesz ale na Boga, litości. Stadionu nie buduje się dla czwartoligowej kopaniny. Dla kogo i po co się buduje obiekty sportowe pozostawiam twojej wyobraźni. Jak myślisz, że awans do 2 czy jak tam wolisz 3 ligi załatwi sprawę "mody na Odrę" to się głęboko mylisz.

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#127
snajper pisze: Sorry, ale jeszcze nigdy nie slyszalem, zeby najpierw budowano stadion dla czwartoligowej kopaniny a potem budowano zespol dla tego stadionu ?! Nigdy sie z czyms takim nie spotkalem. Najpierw musi byc awans, w miare dobra druzyna i ponowna moda na Odre. Gdy jest juz dla kogo, to automatycznie rodzi sie szansa na nowa inwestycje.
Budowa obecnego stadionu Korony Kielce rozpoczęła sie, gdy Korona byla w III lidze.

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#129
Kob pisze:
snajper pisze: Sorry, ale jeszcze nigdy nie slyszalem, zeby najpierw budowano stadion dla czwartoligowej kopaniny a potem budowano zespol dla tego stadionu ?! Nigdy sie z czyms takim nie spotkalem. Najpierw musi byc awans, w miare dobra druzyna i ponowna moda na Odre. Gdy jest juz dla kogo, to automatycznie rodzi sie szansa na nowa inwestycje.
Budowa obecnego stadionu Korony Kielce rozpoczęła sie, gdy Korona byla w III lidze.
Tylko,ze tam byl sponsor ,ktory obiecal ekstraklase pod warunkiem,ze bedzie nowy stadion.Slowa dotrzymal

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#130
Jaca pisze:
snajper pisze:
LooZ^ pisze:A po co nam SSA które rozpadnie się w 2015? Bez nowego stadionu zapomnijcie o piłce na lepszym poziomie niż 3 liga.

grzana: Ja nie jestem optymistą, tylko realistą. Wiem o tych osobach wystarczająco dużo, żeby wyrobić sobie o nich zdanie.
Co do EO, trudno nazwać to co dają na Kluczbork sponsoringiem, to bardzo drobna kwota, nie mająca kompletnie znaczenia nawet w budżecie MKSu. PGE kompletnie nie interesuje liga, z budżetem który są w stanie władować w klub piłkarski rok czekania na awans to żaden problem, ich interesują polityczne naciski, realizacja "społecznej odpowiedzialności biznesu" i naciski związków zawodowych. Gwarantuję ci, że mieliby tam naprawdę gorąco gdyby się zdecydowali włożyć duże pieniądze w MKS, kiedy większość pracowników EO jest z Opola i okolic, gdzie, co naturalne, kibicuje się Odrze. Już teraz wiem że są tam ciśnięci za brak wsparcia dla Odry.

Zresztą, musieliby też być idiotami. Skoro w 60k Bełchatowie przychodzi na mecze po 2k osób, to ile by ich było w 25k Kluczborku? Przeniesienie finansowania sportu do Opola to dla nich same plusy, które niestety są obecnie przysłaniane przez interesy polityczne. Obecnie, bo jestem przekonany, że da się to zmienić po rozbudowie EO.
Sorry, ale jeszcze nigdy nie slyszalem, zeby najpierw budowano stadion dla czwartoligowej kopaniny a potem budowano zespol dla tego stadionu ?! Nigdy sie z czyms takim nie spotkalem. Najpierw musi byc awans, w miare dobra druzyna i ponowna moda na Odre. Gdy jest juz dla kogo, to automatycznie rodzi sie szansa na nowa inwestycje.
Takie szanse ( choc jeszcze male ) juz mielismy.
A co do marnotrawienia pieniedzy podatnikow na cos takiego jak Belchatow to juz szkoda slow. Cholera osiaga szczytu, gdy dowiadujemy sie, ze takie miasteczko 60 tys posiada jeszcze inne druzyny sportowe w najwyzszej klasie. A my w wojewodzkim miescie mamy wielkie gowno.
Snajper, do prawdy czasami po prostu spadam z krzesła jak czytam twoje wypowiedzi. Nie chcę się silić na mądrości, których pewnie i tak nie pojmiesz ale na Boga, litości. Stadionu nie buduje się dla czwartoligowej kopaniny. Dla kogo i po co się buduje obiekty sportowe pozostawiam twojej wyobraźni. Jak myślisz, że awans do 2 czy jak tam wolisz 3 ligi załatwi sprawę "mody na Odrę" to się głęboko mylisz.
No to dolozyles do pieca. To teraz napisze ci rowniez zebys zrozumial, choc znajac cie mam mieszane uczucia - Zamiast silic sie na glupawe komentarze moze zajalbys sie organizacja tego co dzieje sie w klubie i gra Odry, bo tej takiej chujni ( gry ) jeszcze nigdy nie bylo w calej historii istnienia tego klubu. Ku..a jak zyje nie slyszalem o budowie stadionu druzyny w 4 lidze, a o polskim pilkarstwie wiem wystarczajaco duzo, a jak myle sie to podaj mi przyklad, a nie pierdzielisz bez sensu, bez przykladow, zamiast zajmowac sie wazniejszymi rzeczami. Napisalem to jako kibic, a twoje epitety pod moim adresem sa denne i nic z nich nie wynika (moze jedynie ty je rozumiesz )
Jak sie czlowiek do czegos nie nadaje to daje sobie z tym spokoj lub mu dziekuja.
Tychy graja o klase wyzej, maja sponsorow i walcza o kolejny awans ! Tam dzialacze pozyskali pilkarzy trenera i sponsorow to i sa wyniki. UCZ sie chlopie od lepszych.
PS. Nic nie jest dla mnie tak wazne jak budowa nowego stadionu Odry, ale wystarczy podstawowy poziom wiedzy, krzty wyobrazni i procent realizmu zeby zrozumiec absurd jaki napisales.
Tak - Wyniki, awanse, przyciagaja kibicow i tworzy sie moda na druzyne ! Nierozumiesz tego, nic na to nie poradze. Trzymaj sie dobrze.

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#131
Snajperze drogi, organizacja w klubie ma się dobrze, gwarantuje ci to. Na grę niestety nie mam wpływu. Od tego jest sztab szkoleniowy i piłkarze, którzy podlegają zarządowi klubu.
Sprawa Tychów jest znakomitym przykładem. Tamtejsi działacze pozyskali trenera i piłkarzy z pieniędzy poprzez założenie przez WŁADZE MIASTA spółki dedykowanej, do której trafia VAT ze środków na budowę stadionu. To jakieś skromne 9-10 milionów złotych. Mając taki argument można skutecznie rozmawiać ze sponsorami, nieprawdaż? Potrzeba też do tego odwagi rządzących, wsparcia samorządu itp. Niestety na tytularnego sponsora biznesowego na dzień dzisiejszy w Opolu NIE MA CO LICZYĆ. Inne przykłady podali ci koledzy na forum.
Też trzymaj się dobrze i mniej nerwów, a więcej wyobraźni i rozsądku.

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#134
zielu pisze:Póki co zanosi się że będzie stadion, ale dla Kolejarza ...
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... /120419505
Wielu kibicow Odry potrzebowalo az dwa lata, zeby to zrozumiec ( nie mam na mysli ciebie ). Ile razy kilku maruderow-realistow ( w tym moja skromna osoba przetrzegalo przed takim niebezpieczenstwem ). Zembacz zapewne z nie mala satysfakcja wypowiada sie o malej frekwencji na Oleskiej. Czy cos moze sie jeszcze zmienic ? Komu nalezy zadac teraz to pytanie. Nawet nie chce myslec co bedzie jak miasto zmniejszy 500 tys na 200. A zarzad ( ani obecny ani dzisiejszy ) nie jest w stanie znalesc chetnych do inwestowania w Odre. Co gorsza wyglada na to, ze nikt nie jest w stanie nam pomoc, ani poprzedni, ani dzisiejszy, ani kolejny.
Bo kto chce sie bawic w 4 klasie ROZRYWKOWEJ w Opolu.
Szansa jest taka, ze kibice kolejny raz musza ratowac Odre i udowodnic ze jest nas duzo i to ze Odra gra slabo nie wplynelo na dobra kondycje swietnych kibicow Odry.
Dlatego wszyscy na mecz ! komu zalezy na N-CZerwonych.

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#140
fanatyk88 pisze:To jedyny warunek żeby rozegrać jeden z dwóch meczy młodzieżówki U-18 która rozegra 2 mecze w pażdzierniku na terenie woj opolskiego . Jeden mecz ze Słowacją jest juz klepnięty na stadion w Brzegu .
Tak wiem, ale mimo to plan takiej inwestycji cieszy.
Ktoś ma info, jaki będzie zakres prac? Samo malowanie i wymiana krzesełek, czy coś więcej?
ODRA OPOLE 1945

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#143
Geordie's pisze:Krótkie info n/t remontu szatni. Budżet - 200 tys. zł
http://www.24opole.pl/9977,Szatnie_przy ... omosc.html
Czytalem tez komentarze forumowiczow, wyglaszane na ten temat. Jest zle panowie. Poniewaz nie ma wynikow i Odra gra tak nisko, przeciwko LZS-om, wszyscy psiocza i szczekaja. Nie ma innej rady jak tylko wydostac sie z tej amatorskiej klasy, to nieprzychylnym ludziskom buzie sie pozamyka.

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#147
Geordie's pisze:Kolejne info dot. remontu szatni na Oleskiej.
Ma być zrobione porządnie i wg standardów UEFA i FIFA. Brzmi poważnie :-)
http://www.24opole.pl/10315,Remont_szat ... omosc.html
"mówi Sławomir Kożuszko, dyrektor MOSiR w Opolu. - Z perspektywy czasu nie żałuję decyzji, bo ponad 2 tysiące kibiców na meczu to sygnał, że takie spotkania muszą się odbywać u nas częściej. Pokazaliśmy, że są w Opolu fani piłki nożnej i to w liczbie znacznie większej niż ta która na co dzień pojawia się na lidze. " - szkoda ze nie powiedzial w CZWARTEJ LIDZE . Oczywiscie, ze sa kibice w Opolu, ale tysiace chce ogladac Odre grajaca o wazne cele, a nie jezdzic na grzyby do Turawy czy Czarnowas przez kilka lat. I nie tylko szatnie trzeba doprowadzic do ladu i skladu. Ale dobre i to. Interesujace ze tak drogo ?!

Re: Stadion dla Opolszczyzny!

#150
Nie przejdzie. Miasto miało wydać w tym roku 1 mln złotych na remont tego stadionu. Nagle stwierdzają, że to nie ma sensu bo trzeba zbudować nowy stadion i z tegorocznego budżetu przekażą 60 tysięcy na KONCEPCJĘ (nawet nie projekt). Biorąc pod uwagę znany wszystkim stosunek miasta do sportu można stwierdzić, że jest to tylko mydlenie oczu w celu zmniejszenia kosztów.
cron