Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#353
Nie wiem czy podczas meczu że zniczem mieliście okazję spotkać naszego nowego członka zarządu....

Ja miałem i jestem lekko zniesmaczony.

Dorosły facet, w ciuchach po młodszym bracie, palacy fajke z kibicami wyglądał niezbyt reprezentacyjnie.

Mam nadzieję że to jednorazowy wypadek przy pracy związany z oczekiwaniem na odbiór garnituru od krawca, albo chociaż dresu klubowego bo naprawdę wyglądało to niechlujnie i żałośnie.

Czy w tym klubie będzie kiedyś normalnie ?
A może garnitur czeka na nowym stadionie i dopiero tam go ubierze?

Niby nie należy oceniać książki po okładce i w dupie mam jak chodzi ubrany po swoim ogródku, ale jak pojawia się na stadionie reprezentujac klub jako członek zarządu to jakieś standardy powinny obowiązywać.

Niby to wszystko takie profesjonalne ale słoma z butów dalej wyłazi, czy będąc prezesem Górnika też ubieral się jak na wykopki ?
Trochę szacunku!

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#359
Jeśli byłoby tak jak mówisz to moja wina. Ja o tym myślałem już jakiś czas temu, mogłem napisać wtedy na forum, teraz może być już za późno 😱. Nie no, chyba ktoś za to odpowiada w klubie. Ja pier...., takich tematów w ogóle nie powinno być. Za miesiąc będziemy żegnać stadion i widać że tylko kibice się przygotowują do tego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#360
smilee pisze:
niedziela, 6 października 2024, 21:10
...Może jeszcze na ostatnim meczu będą zorganizowane specjalne ekipy które na życzenie wymontuje Ci krzesełko i pozwolą zabrać na pamiątkę 😁
O tym to już nawet nie chciałem pisać, nie wyobrażam sobie żeby nie było opcji zakupu takiego krzesełka, nawet na kawałem murawy liczę. O tym w klubie też nikt nie myśli ?
cron