Re: 9 kolejka (2024/2025). Polonia Warszawa - Odra.

#8
LooZ^ pisze:
sobota, 14 września 2024, 15:38
Muszę przyznać, że nawet na ekranie trudno to oglądać. Zero postępu w grze, zaryzykowałbym nawet, że jest regres.
No tak, ofensywa podobnie jak za Noconia, tylko że tracimy 3x więcej bramek. I u Noconia było widać plan, każdy wiedział co ma grać, a tutaj wszystko bez ładu i składu. W piątek w łeb ze Zniczem i Sobol out bo to jest strata czasu.

Re: 9 kolejka (2024/2025). Polonia Warszawa - Odra.

#20
Ale czego się spodziewaliście? Właśnie na tym polega problem Odry, że moja wiara przed meczem była bardzo słaba (ale jednak graliśmy ze słabą Polonią, więc jakakolwiek była), a w przerwie była 100% pewność, że Odra tego meczu nie odwróci. Powiem więcej, ja w tej rundzie już nie bardzo widzę mecze, w którym Odra rokuje na jakieś punkty poza właśnie Zniczem za tydzień i wyjazdem do Głogowa. I wlaśnie to jest problemem - nie to, że po prostu przegrywamy, ale to, że my już nawet nie nawiązujemy walki, a w każdym elemencie gry wygląda to tragicznie. Nigdzie nie ma postępów, jest raczej regres - ostatnie wytrenowane za Noconia elementy zostały już ostatecznie zabite, jest po prostu spalona ziemia.
Sobolewski jest do natychmiastowego zwolnienia - nie żadne ultimatum, nie żadne "zobaczymy". Gość się nie nadaje i o ile było to widać od pierwszej kolejki, tak już więcej twardych dowodów nie ma co zbierać, bo po prostu szkoda czasu.

A tak na marginesie, nie wiem kto miałby go zwolnić. Prezes? Dyrektor sportowy? Ktos wie jaki zakres obowiazków ma u nas dyrektor sportowy?

Re: 9 kolejka (2024/2025). Polonia Warszawa - Odra.

#22
Wychowani na Oleskiej" w swoim liście sporo słów poświęcili tematowi nowego trenera niebiesko-czerwonych i rzekomym zwolnieniu jego poprzednika.

Tutaj klub od razu naprostował wątek trenera Noconia.

- Odnosząc się do rzekomego zwolnienia trenera Noconia, pragnę wyjaśnić, że taki fakt nie miał miejsca. Trener Nocoń wypełnił swój kontrakt w całości, a jego zastępcą został obecny trener, z którym również chcielibyśmy wypełnić aktualnie obowiązujący kontrakt i w tym czasie zrealizować cel jakim jest upragniony awans - piszą władze Odry w liście do kibiców.

...tyle w temacie zwolnię ia trenera.
Myślę że dopiero jak już naprawdę będziemy prawie w 2 lidze przyjdzie refleksja... oby nie za późno.

https://www.24opole.pl/53795,Zarzad_Odr ... omosc.html

To mój klub więc siła rzeczy trzymam kciuki także za sobolewskiego i bardzo chciałbym żeby został trenerem dekady wprowadził Odrę w przyszłym sezonie do Ekstraklasy.
Niestety jednak z każdym kolejnym blamazem moja wiara słabnie.
Do tego dochodzą chaotyczne roszady w składzie, co mecz i Ne ustawienie innymi wykonawcami.
Minęło 9 kolejek, do tego była przerwa, a jeśli się coś zmienia to raczej na gorsze 😒.

Klub kibiców dalej na w dupie.
Co z Kamińskim, szrekiem, spychala?
Ciężko 2 slowa napisać, ja pierdole z czym my się pchamy do tej Ekstraklasy i na ten stadion ?
Może niech staduin wypełnia Zenek czy maryla a drużyna zagra tam dopiero w ekstraklasie?

Coraz bardziej wątpię że ten awans ma szansę powodzenia, kolejna 2,3,4 letnie projekty które mają tylko plan końcowy (awans), ale nic po drodze...
Jaki jest cel na ten sezon, skoro na przyszły sezon plan to awans to skąd kasa na ten awans?

Amatorka taka sama jak za leśnych dziadków 30 lat temu... eh żal patrzeć 😒

Re: 9 kolejka (2024/2025). Polonia Warszawa - Odra.

#25
Co do gry nie będę się wypowiadał, każdy widział. Transfery? Banszewski spadek, Łyszczarz, Muratovic spadek, wynalazek z Hiszpanii, Wolny który nie zawsze miał pewny plac ligę niżej, plus młodzieżowiec widmo. To w sumie ciekawe, że w poprzednich latach pozycja młodzieżowca była całkiem fajnie obsadzona a teraz to jest naprawdę dramat. Wierzenie w chłopaków którzy o mało nie spadli z 4 ligi to naprawdę jest droga w przepaść.
Zarząd??? Lisinski politycznie towarzysko osadzony prezes, klimaty ZWM. Jakie on ma kompetencje? Bartnicki gdzie był nigdzie nie wyszło do tego sprzedaż klubu watpliwym inwestorów. Gitlar??? Tu nasuwa mi się cytat z Franza Maurera "czasy się zmieniają a Pan ciągle w komisjach" zarządy, prezesi się zmieniają a Pan ciągle a stanowisku panie Gitlar
cron