Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#102
No niestety, Wrobel to w ogóle nie jest grajek na poziom I ligi, Surzyn przy jego ogromnych brakach technicznych również.
Pisałem to pewnie milion razy, ale nie rozumiem tego, że Odra nie dorobiła się od naprawdę wielu lat żadnego wychowanka nawet na poziom I ligi. Fenomen na skalę kraju, że mając akademię nie udało się wychować chociaż jednego sensownego grajka. Nie gwiazdy, nie wybitnego reprezentanta, nie kogoś na transfer zagraniczny, nawet nie takiego do szybkiego transferu do ekstraklasy. Nie mieliśmy nawet takiego, który byłby w stanie dać sensowną zmianę w I lidze.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#105
Za nami pierwszy tydzień przygotowań do nowego sezonu Fortuna 1 Liga. ⚽ Od początku okresu przygotowawczego pod okiem trenera Radosława Sobolewskiego trenuje 8️⃣ zawodników z @akademiaodraopole , którzy w poprzednim sezonie występowali głównie w @centralnaligajuniorow U-19:
👉 Kacper Buniak,
👉 Jan Dębski,
👉 Jan Drużbicki,
👉 Paweł Krysiak,
👉 Paweł Mróz,
👉 Michał Osipiak,
👉 Marco Wollny,
👉 Oskar Zawada.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#106
To, że trenują, oznacza tylko tyle, że wyszli z wieku juniorskiego i teraz trzeba zobaczyć kto z nich nada się do włączenia do pierwszej drużyny. Ktoś zostanie w pierwszej drużynie, ktoś pójdzie do rezerw. Tak w każdym razie przedstawiał to trener U19 w niedawnym wywiadzie.
Co nie zmienia faktu, że gdyby udało się tak utrzymywać w U19 co roku, to nie ma siły żeby ktoś w końcu nie zaistniał w pierwszej drużynie, z tej grupy pewnie 3 zawodników ma na to jakieś szanse.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#115
Nie wiem po co te porównania do Surzyna i zestawianie ich razem.

Transfer z gatunku moich ulubionych - może się okazać też totalnym niewypałem, ale branie młodego grajka, który już był gwiazdą w dotychczasowej lidze, to super kierunek. Może być tak, że nie odpali i okaże się, że III liga to jego max. Ale młodzieżowcem będzie jeszcze długo, a niech dobra wróżbę stanowi fakt, że informacja o jego transferze zbiegła się z informacją o transferze Wdowika do Bragi. Wdowik przychodził w analogicznych okolicznościach.

Fajnie będzie popatrzeć, jak na następnej piłkarskiej imprezie w kadrze będą grali sobie Moder z Wdowikiem. A to nie jedyni ciekawi piłkarze, którzy w ostatnich latach grali w Odrze.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#116
.– Na ten moment nie widzę zawodnika, którego prowadziłem w ostatnim pół roku, który by wszedł od razu do gry w pierwszym zespole Lecha Poznań lub poradziłby sobie w ekstraklasie. W pierwszej lidze? Widzę jednego. Jest nim Ksawery Kukułka. Myślę, że spokojnie to jest poziom pierwszej ligi. I tutaj uważam, że jest to zawodnik, który został troszkę przegapiony. Mógł dostać jakąś tam większą szansę. Myślę, że to jedyny taki zawodnik, który mógłby wejść i zacząć grać – dodał
https://weszlo.com/2024/06/28/weska-nie ... m-zespole/

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#117
zebro pisze:
piątek, 28 czerwca 2024, 12:02
.– Na ten moment nie widzę zawodnika, którego prowadziłem w ostatnim pół roku, który by wszedł od razu do gry w pierwszym zespole Lecha Poznań lub poradziłby sobie w ekstraklasie. W pierwszej lidze? Widzę jednego. Jest nim Ksawery Kukułka. Myślę, że spokojnie to jest poziom pierwszej ligi. I tutaj uważam, że jest to zawodnik, który został troszkę przegapiony. Mógł dostać jakąś tam większą szansę. Myślę, że to jedyny taki zawodnik, który mógłby wejść i zacząć grać – dodał
https://weszlo.com/2024/06/28/weska-nie ... m-zespole/
Kukułka w Wiśle Płock.
cron