Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#76
Akurat jego odejście było nieuniknione, On już dawno powinien próbować sił w ekstraklasie. Szkoda że za darmo. Oczywiście jego odejście to duże osłabienie, liczby w minionym sezonie mówią same za siebie. Pytanie, kim go zastąpimy. W ogóle, zawodnicy którzy odeszli do tej pory (włącznie z Makuszewskim) strzelili w lidze w minionym sezonie 13 bramek, jeśli nie uda się zatrzymać Sarmiento to kolejne 5 bramek. Generalnie trudne okienko przed nami, z większymi zmianami niż ostatnio, oby na plus. Podobno bliski przenosin do Odry jest Adrian Łyszczarz z Resovii.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#83
Dla mnie na ten moment wygląda to tak

Miki - wiadomo że szkoda, ale bardziej mentalnie niż sportowo - to już poprostu czas...
Kamiński- mam mieszane uczucia, ostatnio mało grał ale jakbym miał wybierać to wolałbym "starego" niziola

Kalinowski- zawsze będę go pamiętał z tego meczu gdzie stracił skład...wiecie

Hebel - tu chyba zbyt szybko. Dostał niewiele szans a dla mnie to taki mały moder. Ma strzał, ma podanie ... bedziemy zalowac

No i Rodrigez (czy jakoś tam) - oby pyklo jak z galanem, choć jak pokazują polskie realia da się, ale wcale nie tak łatwo trafić na dobrego morelasa, zwłaszcza z tak niskiej ligi i jeszcze bez pewnego składu

Reasumując, jak narazie decyzję się dla mnie bronią choć szkoda hebla ...

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2024/2025. Runda jesienna. Spekulacje, kalkulacje, transfery.

#84
Hiszpan to loteria - może być drugim Galanem, moze też nic nie grać.

Natomiast cieszy w końcu jakiś transfer do klubu. Jak sie robi rewolucję w składzie, to trzeba zrobić ją szybko - w lecie nie ma czasu na zgrywanie składu, a po kilku nieudanych kolejkach psycha może siadać. Z kolei nasz nowy trener tez nie ma dobrych doświadczeń w wychodzeniu z kryzysów, co tym bardziej zmusza do energicznego działania w zakresie transferów.

Na ten moment najbardziej martwi mnie nowy dyrektor sportowy - wiedzy o nim nie mam żadnej, ale komentarze w internecie po jego zatrudnieniu są mniej więcej takie jak po zatrudnieniu Rumaka w Lechu.
cron