Re: #10 - Chrobry Głogów - Odra Opole (sb. 21.09, g. 18)

#51
Patrzcie, Chrobry po zwycięstwie ma juz tylko 4 punkty do 12 miejsca. Tabrla jest płaska, a liga wyrownana, jeszcze na tym etapie seria 3-4 zwycięstw moze uczynic cuda.

P. S. Jak kasy brakuje to niech Karol załatwi od taty. Narobil gówna, niech teraz sprząta. W obecnej sytuacji powinien na kolanach prosić Furlepe o wybaczenie. Mysle ze by dal sie przekonać i moze dal rade to poskładać. Jak dla mnie to (poza dziurą w srodku oczywiście) podstawowym problemem jest mental, a ze dołek trwa juz 2 lata to kolejny dowód na to ze zarzad nie daje rady, a na dodatek twierdzi ze jest zajebiscie. Co osiągnęliśmy od czasow Furlepy/Smolki? Nic!
Załączniki
Screenshot_20190921_221127.jpg
Screenshot_20190921_221127.jpg (78 KiB) Przejrzano 3008 razy

Re: #10 - Chrobry Głogów - Odra Opole (sb. 21.09, g. 18)

#52
LooZ^ pisze:
sobota, 21 września 2019, 20:13
smilee pisze:
sobota, 21 września 2019, 19:53
natychmiast sprowadz doświadczonego trenera
Przecież nikt nie chce przyjść. Zarząd szukał "zagranicznego trenera, który weźmie piłkarzy za mordy".

Trenerzy z nazwiskiem rzucali o kwoty 50-100% wyższe niż chcieli od innych, bo za pracę "w tym klubie" sobie życzyli ekstra, a kasa po rządach Zarządu i Rumaka/Motały/Rasiaka jest pusta. A przecież im dalej trzeba płacić.
Czyli Karol który mówił że nie będzie kominow płacowych właśnie sam się zaoral.Bo kasa pusta,ściągnął szrot a teraz nie ma na trenera.Kurwa on jest geniuszem

Re: #10 - Chrobry Głogów - Odra Opole (sb. 21.09, g. 18)

#53
Polak'o pisze:
sobota, 21 września 2019, 20:21
https://youtu.be/laotRjvhoA0
Bardzo ciekawa wypowiedź Plewni.
Z całym szacunkiem i symolpatia dla trenera (nie wiem sumie co miałby innego powiedzieć) ale jak dka mnie troche zaczyna sie juz takie pierdolenie jak za smyly. Dobrze ze nie mowi ze teraz juz liczy sie tylko następny mecz...

Piłkarze chcieli? W 1 polowie?
Stali jak pizdy i patrzyli na siebie.
Po przerwie dalej bylo kiepsko ale przynajmniej byla ambicja. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu z Piotrek tego nie ogarnie - to trudne zadanie dla wyjadacza, a co dopiero dla debiutanta z doswiadczeniem 4 czy 5 meczy...
cron