Re: #34 - Odra Opole - ŁKS Łódź (sb. 18.05, g. 17:30)

#31
No Rumak raczej zostanie, bo i formalnie czemu miałby odejść? 12 miejsce, okolice środka tabeli, spaść nie spadli.

I o ile co raz bardziej z różnych względów Rumak denerwuje mnie jako człowiek, to też nie dałbym sobie obciąć nawet małego palca u ręki za to, że Odra Rumaka nie zacznie grać dobrze w przyszłym sezonie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: #34 - Odra Opole - ŁKS Łódź (sb. 18.05, g. 17:30)

#37
icemaneq pisze:
niedziela, 19 maja 2019, 9:00
Jestem ciekaw ilu faktycznie kibiców przeprosi Rumaka jeśli faktycznie zaczniemy grać dobrze .
Otóż to. Fornalik w zeszłym sezonie do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie. Dziś podczas meczu Piasta słyszałem że wtedy wymieniano nazwiska nowych trenerów. Dziś, w kolejnym sezonie Fornalik zdobywa MP!! Śmiesznie będzie jak Odra zacznie w następnym sezonie naprawdę grać i Ci, którzy dziś piszą o zmianie trenera bez słowa "przepraszam" będą pisać coś w stylu "wiedziałem że trenerowi trzeba dać czas, nie można nikogo zwalniać po 1 sezonie" :D niestety ale to jest przykre, bo przed przyjęciem Rumaka były zupełnie inne głosy. To pokazuje że nie różnimy się niczym od kibiców innych klubów, którzy nie potrafią cierpliwie przeczekać, a Piastowi przesyłam serdeczne gratulacje!

Re: #34 - Odra Opole - ŁKS Łódź (sb. 18.05, g. 17:30)

#39
Oczywiście że nie różnimy się od innych kibiców.

Jak Rumak zrobi awans do ekstraklasy, to przeprosze. Wyśle mu nawet dobra whisky. Ale problem z nim polega na tym, że miał budować, a po pierwszym roku i dwóch okienkach widzę transferowa katastrofę. Wypożyczeni młodzi, słabi starzy i szrot. To się po prostu nie broni. Postęp jakościowy jest tylko w jakości wypozyczonych młodzieżowców. Moder i Szota to zupełnie inna polka niż Żagiel i Macczak. Ale to i tak nie ma nic wspólnego z budowaniem drużyny na kolejne sezony.

Re: #34 - Odra Opole - ŁKS Łódź (sb. 18.05, g. 17:30)

#40
zebro pisze:
niedziela, 19 maja 2019, 18:35
Oczywiście że nie różnimy się od innych kibiców.

Jak Rumak zrobi awans do ekstraklasy, to przeprosze. Wyśle mu nawet dobra whisky. Ale problem z nim polega na tym, że miał budować, a po pierwszym roku i dwóch okienkach widzę transferowa katastrofę. Wypożyczeni młodzi, słabi starzy i szrot. To się po prostu nie broni. Postęp jakościowy jest tylko w jakości wypozyczonych młodzieżowców. Moder i Szota to zupełnie inna polka niż Żagiel i Macczak. Ale to i tak nie ma nic wspólnego z budowaniem drużyny na kolejne sezony.
A może potrzebował takiego 1 sezonu żeby wszystko sobie w głowie poukładać? Dajmy mu czas a potem oceniajmy

Re: #34 - Odra Opole - ŁKS Łódź (sb. 18.05, g. 17:30)

#42
Oceny nr 34. Mecz większość z was pewnie widziała. Dominacja piłkarska ŁKSu z tylko pięcioma zawodnikami z podstawowego składu i fura szczęścia po stronie Odry (oceny trochę wyższe za walkę do końca).

Krysiak 2 - Mikinić 4, Żemło 3, Szota 3, Brusiło 2 - Niziołek 2, Czyżycki 4 - Moder 1, Bonecki 4, Janus 1 - Skrzypczak 4; Błanik 4

***
Moja XI sezonu:
Szromnik (z braku laku) - Janasik, Baranowski, Żemło, Winiarczyk (zbl) - Habusta - Mikinić, Bonecki, Czyżycki, Rybicki (zbl) - Skrzypczak

***
Średnia:

Janasik - 5,1 (13 meczów ocenionych)
Czyżycki - 5 (25)
Bonecki - 5 (10)
Szromnik - 4,7 (15)
Rybicki - 4,3 (19)
Winiarczyk - 4,3 (18)
Żemło - 4,2 (8)
Baranowski - 4,1 (29)
Skrzypczak - 4,1 (14)
Niziołek - 4 (31)
Mikinić - 4 (20)
Martin Gomez - 3,9 (18)
Moder - 3,8 (28)
Trojak - 3,8 (9)
Szota - 3,6 (20)
Błanik - 3,6 (10)
Urynowicz - 3,5 (4)
Krysiak - 3,3 (13)
Brusiło - 3 (17)
Janus - 2,9 (32)
Dudu - 2,6 (7)

Odeszli zimą:

Habusta - 5 (17)
Bodzioch - 4,4 (13)
Weinzettel - 3,9 (7)
cron