Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#152
LooZ^ pisze:
poniedziałek, 21 stycznia 2019, 11:02
icemaneq - nie żartuj, z samych Katowic dostali właśnie na wszystkie sekcje 25mln. Na piłkę idzie jakieś 7-8mln + administracja liczona osobno (też koło 1mln) + kasa z ligi (~1mln) i prywatnych sponsorów (~1mln?). Przypomnę, my "z miasta" dostajemy 1,5 + 1,2mln ECO.

zebro - wieść niesie, że *2.
A tu potwierdzenie:

http://katowice24.info/gks-katowice-dos ... SjBosNABEU
ODRA OPOLE 1945

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#164
zielu pisze:
piątek, 25 stycznia 2019, 12:14
Ja bym chetnie zobaczył Ronaldo z Juventusu :)
Nie ma co pisac kogo byście tu chcieli to to czasami fantastyka :)
ale Zielu, nie pomyslales ze oni by chcieli zobaczyć ich tu bo chcieliby żeby Odra rozegrała mecz z nimi na Oleskiej? ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#171
PZPN wprowadza zmianę, o której już kiedyś tutaj pisałem - młodzieżowcem w kolejnym sezonie będzie nadal rocznik 1998 i młodsi. To oznacza, że najprawdopodobniej Odra trochę zarobi na Czyżyckim.

Szkoda, że zmiana nie obejmie Janasika... Ale zawsze lepsze coś niż nic. Teraz, na miejscu rządzących, sprowadziłbym do klubu 1-2 młodzieżowców, których dałoby się wyciągnąć za rozsądne pieniądze z niższych lig i ogrywał ich do lata. Kluby EK będą skupowały wszystko, jak leci.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#174
Ogólnie widzę, że wracają czasy, kiedy niespecjalnie wiem kto gra w klubie ;) Rok temu byłem w stanie wymienić pełną kadrę. Za miesiąc nie wymienię pewnie nawet podstawowej jedenastki. Ba, nie wymienię pewnie linii obrony.

Mam złe przeczucia. Najemnicy. Ot, tyle. Jeden chuj dla nich czy grają dla Odry, Tychów czy Niecieczy. Obym się mylił.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: FORTUNA 1 LIGA - sezon 2018/19. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#175
Carduel pisze:
poniedziałek, 28 stycznia 2019, 9:59
PZPN wprowadza zmianę, o której już kiedyś tutaj pisałem - młodzieżowcem w kolejnym sezonie będzie nadal rocznik 1998 i młodsi. To oznacza, że najprawdopodobniej Odra trochę zarobi na Czyżyckim.

Szkoda, że zmiana nie obejmie Janasika... Ale zawsze lepsze coś niż nic. Teraz, na miejscu rządzących, sprowadziłbym do klubu 1-2 młodzieżowców, których dałoby się wyciągnąć za rozsądne pieniądze z niższych lig i ogrywał ich do lata. Kluby EK będą skupowały wszystko, jak leci.
Kluby Ex już ruszyły na poszukiwanie w niższych ligach, ciężko będzie znaleźć takich, rynek będzie (już zaczyna być) mocno przebrany, a do Ex trafiają nawet nie wyróżniający się a średniacy. Bardziej bym się skupił na szukaniu piłkarzy 10-14 z myślą o podszkoleniu ich w Akademii.
LooZ^ pisze: Ogólnie widzę, że wracają czasy, kiedy niespecjalnie wiem kto gra w klubie ;) Rok temu byłem w stanie wymienić pełną kadrę. Za miesiąc nie wymienię pewnie nawet podstawowej jedenastki. Ba, nie wymienię pewnie linii obrony.

Mam złe przeczucia. Najemnicy. Ot, tyle. Jeden chuj dla nich czy grają dla Odry, Tychów czy Niecieczy. Obym się mylił.
Też niestety tak uważam, a jakiejś kolosalnej zmiany jakości nie przewiduję.
cron