Re: PP 1R: Ruch Chorzów - Odra Opole (wt. 25.09, g.19:20)

#4
Szromnik - Brusiło, Baranowski, Bodzioch, Winiarczyk - Habusta - Mikinić, Bonecki, Czyżycki, Wodecki - Skrzypczak
Można było się tego spodziewać, właściwie całkowicie zmieniony skład w porównaniu do meczu ze Stomilem (został tylko Baranowski i Habusta). Szansę od początku po raz pierwszy w tym sezonie otrzymuje Wodecki i liczę na to, że ją wykorzysta. Zastanawia mnie nadal brak Żemło. On był w ogóle w treningu czy przyjechał do nas po dwóch miesiącach odpoczynku?

Re: PP 1R: Ruch Chorzów - Odra Opole (wt. 25.09, g.19:20)

#20
18/19 Ruch - Odra 1:5 - 1/32
17/18 Świt - Odra 5:0 - runda wstępna
16/17 Odra - Siarka 0:3 - runda wstępna
15/16 Odra - Siedlce 0:1 - runda wstępna
14/15 Odra - Znicz 1:2 - runda wstępna
13/14 Odra - Miedź 0:4 - 1/32
11/12 - nie wyszliśmy z grupy opolskiej przegrywając z Kluczborkiem II
10/11 - nie wyszliśmy z grupy opolskiej przegrywając z w Krapkowicach
09/10 - nie wyszliśmy z grupy opolskiej przegrywając finał Ruchem Z.
08/09 - Odra - Ruch Ch. 0:2 - 1/8 - Ruch wtedy doszedł do finału rozgrywek

10 lat czekania.... i że historia lubi zataczać koło teraz to my zagramy w finale PP ;)

Re: PP 1R: Ruch Chorzów - Odra Opole (wt. 25.09, g.19:20)

#21
wijamurzyn pisze:
wtorek, 25 września 2018, 19:10
Kiedy jest losowanie?
"Mecze II rundy (1/16 finału) Pucharu Polski zostaną rozegrane 30 i 31 października oraz 6, 7 i 8 listopada. Pary tej rundy zostaną rozlosowane po zakończeniu I rundy (jej ostatnie dwa mecze odbędą się 3 października). Przy losowaniu nie będzie żadnego rozstawienia. Nasi piłkarze mogą więc trafić na zespół z ekstraklasy, ale także na taki z niższej ligi. Jeśli będzie to zespół z ekstraklasy, to zagrają u siebie. Jeśli z niższej ligi, to na wyjeździe. Jeśli przeciwnik będzie z I ligi, to o tym kto będzie gospodarzem zadecyduje już ślepy los."

Re: PP 1R: Ruch Chorzów - Odra Opole (wt. 25.09, g.19:20)

#22
Byłem na meczu. Tzn. wszedłem na stadion w 35 minucie. Oczywiście brawo za tak okazałe zwycięstwo, ale wcale nie było tak różowo jak wskazuje wynik.
Ostatnie 10 minut pierwszej połowy to duża dominacja ruchu z wieloma sytuacjami bramkowymi. Początek drugiej połowy wyglądał tak samo. Ruch mega ambitny, prezentował się lepiej fizycznie. Dopiero po stracie trzeciej bramki ich gra całkiem się załamała i Oderka zaczęła dominować.
Bardzo słabo Brusiło. Mam do niego wielką sympatię, ale wygląda na to, że jest całkowicie bez formy. Chorzole go obiegali, nie nadążał ...
Za to mega zagrał Skrzypa i nie chodzi mi o to, że strzelił dwie bramki. Momentami grał z dwoma obrońcami na plecach i potrafił przyjąć, przytrzymać piłkę i celnie odegrać. Stwarzał sytuację, dochodził do pozycji strzeleckich. Cały czas aktywny i niebezpieczny. Radził sobie w sytuacjach, w których Ivan dawno leżał by na murawie bez odgwizdanego faulu. Będę zdziwiony jak nie wyjdzie w pierwszym składzie na Garbarnię.

Re: PP 1R: Ruch Chorzów - Odra Opole (wt. 25.09, g.19:20)

#24
Na razie: Śląsk Wrocław, Resovia, Starogard Szczecinski, Bytovia, Jaga, Wisla Pulawy, Polonia Sroda Wielkopolska, Termalica, Cracovia, Puszcza, Wigry, Huragan Morag, Legionovia, Rozwoj, Piast, Podbeskidzie, Miedz, Belchatow, Lech, Arka, Wisla Plock, Stomil, Chrobry, Legia, Pogon Siedlce, Odra, Lechia

Ja niestety typuję GKS Katowice :/
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron