#6 - Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (śr. 22.08 g. 20)

#1
Po nieudanej piątej kolejce Odra musi walczyć o punkty w odległych Chojnicach. Mecz na pewno nie będzie łatwy, bo jak pokazały pierwsze kolejki, liga jest wyrównana. Na tą chwilę lidera i ostatni zespół dzieli ledwie 5 punktów.
Chojniczanka ma 7 punktów, podobnie jak Odra. Jednak jest zespołem bez porażki.
Remis pewnie nie byłby zły (choć prawdopodobny) ale warto byłoby odskoczyć o strefy spadkowej. Tym bardziej, że za tydzień gramy z Puszczą, która ma także ... taki sam bilans jak my.
ODRA OPOLE 1945

Re: #6 - Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (śr. 22.08 g. 20)

#9
Szromnik - Brusiło, Baranowski, Habusta, Winiarczyk - Janus, Czyżycki, Bonecki, Niziołek, Rybicki - Martin Gomez

Lubię w Rumaku, że nie trzyma się ślepo wcześniej obranych pozycji, tylko dostosowuje skład do faktycznej formy. Jeszcze tylko Janus mi tu nie pasuje, ale nie można wszystkiego wywracać do góry nogami. Brawa za odwagę, prawie wszystkie słabsze ogniwa, przynajmniej tak się wydaje po obejrzeniu dotychczasowych spotkań, zostały wyeliminowane.

Re: #6 - Chojniczanka Chojnice - Odra Opole (śr. 22.08 g. 20)

#12
kuciapka pisze:
środa, 22 sierpnia 2018, 17:41
mam dziwne wrażenie, że w takim składzie Odra łyknie Chojniczankę.
Trudny rywal przed chłopakami, na wyjeździe, w składzie, w którym nigdy wcześniej nie grali. Personalnie, prócz Janusa, jest to optymalna XI do sprawdzenia, ale margines błędu zostawiam spory. Nawet jeśli dzisiaj przegrają, najważniejsze, żeby nie zmieniać panicznie składu na kolejny mecz. Zgranie i automatyzmy są bardzo ważne. Szczególnie w lidze, w której każdy może wygrać z każdym.
cron