Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#576
Jasne, Tobi niestety ma teraz trudną sytuację, nie ma się co czarować (w kontekście powołania). Czyżycki to jak sądzę kwestia czasu, U-20 dla Kowala też jest w zasięgu (a wręcz moim zdaniem powinien być dawno powołany - z całym szacunkiem - był podstawowym zawodnikiem wicelidera 1 ligi, a powoływany był rezerwowy grającego ogonu Stomilu).
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#578
Ja obstawiam powrót do Górnika i walka o bramkę z Loską. Loska jeszcze chwilę temu bronił w II-ligowym Rakowie i nie jest wcale na jakimś ekstremalnie wysokim poziomie. Moim zdaniem Kuchta ma szansę nawet na wywalczenie miejsca w bramce Górnika.

P.S. Pisałem o rywalizacji na środku obrony, a póżniej czytam wywiad z Kuchtą i akurat wstawione zdjęcie z najbardziej typową interwencją Cverny - nigdy nie pojmę co on wyprawia z tymi rękami w polu karnym.
http://www.odraopole.pl/file/2018/03/ku ... s-news.jpg[/img]

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#585
Panowie, dajcie spokój.

Zaczyna się najważniejsza runda dla wielku piłkarzy z kadry. Teraz mają grać bardzo ważny mecz z faworyzowanym Rakowem.
- od poniedziałku info, że pewnie odwołają;
- w czwartek info, że Raków robi wszystko żeby grać i gramy;
- w piątek od rana info, że jednak odwołają, ale do 16 nie ma informacji;
- info od znajomych piłkarzy, że mecz z GKSem też odwołają;
- nagle info, że zamiast meczu o 18, grasz sparing o 9 rano;
- przed meczem musisz odśnieżac boisko;

Który to już sparing? 11? 12? Z pewnością entuzjazm piłkarzy do tego meczu był porównywalny z wizytą u dentysty ;)

Przecież to było wiadomo, że ten mecz to będzie dramat. Mentalnie i fizycznie piłkarze nie wyszli z szatni. Do zapomnienia po minucie.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#589
Ostatnio z dużym zaciekawieniem obserwuję Wigry. To jest jakiś fenomen - przystępują do sezonu osłabieni tak, że nie ma co zbierać. Do meczu z Odrą zdobywają 5 punktów (w 7 meczach), są w okolicach dna tabeli i wydaje się, że jedziemy tam zrobić mały pogrom. Dostajemy w dupę. W tym momencie mają tylko 3 punkty straty i zastanawiam się, czy przypadkiem na mecz z nami Wigry nie przyjadą broniąc wyższego miejsca w tabeli. Mają co prawda równie trudny terminarz jak my, ale kto wie co będzie.

W ogóle jak patrzę na terminarz, to cieszę się że udało się zebrać tyle punktów jesienią, bo pewnie mielibyśmy mega nerwową wiosnę.,

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#591
papryk pisze:A dla mnie jaja to akcja z Rakowem. 3 dni do osobistego odebrania siana i to tylko dziennie 2 godziny albo automatyczny zapis na następny termin. Nie róbcie tak bo już kilka osób które spotkałem sa mega wkurwione i pytają czy to żarty... I to były osoby zapisane
Działy Ci się pomyliły to po pierwsze,a po drugie szkoda że są takie głosy bo byłem przekonany że wszyscy jadą tylko w innym terminie.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#592
nOrweg pisze:
papryk pisze:A dla mnie jaja to akcja z Rakowem. 3 dni do osobistego odebrania siana i to tylko dziennie 2 godziny albo automatyczny zapis na następny termin. Nie róbcie tak bo już kilka osób które spotkałem sa mega wkurwione i pytają czy to żarty... I to były osoby zapisane
Działy Ci się pomyliły to po pierwsze,a po drugie szkoda że są takie głosy bo byłem przekonany że wszyscy jadą tylko w innym terminie.
Przełożone pewnie będzie na środę, a to kaplica dla wielu osob

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#594
papryk pisze:
nOrweg pisze:
papryk pisze:A dla mnie jaja to akcja z Rakowem. 3 dni do osobistego odebrania siana i to tylko dziennie 2 godziny albo automatyczny zapis na następny termin. Nie róbcie tak bo już kilka osób które spotkałem sa mega wkurwione i pytają czy to żarty... I to były osoby zapisane
Działy Ci się pomyliły to po pierwsze,a po drugie szkoda że są takie głosy bo byłem przekonany że wszyscy jadą tylko w innym terminie.
Przełożone pewnie będzie na środę, a to kaplica dla wielu osob

I tu się zgodzę z Tobą. Sobota 17-03 też była dla mnie kaplicą i dzień urlopu poszedł się je..c
cron