Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#532
zebro pisze:Typy Iwana są totalnie pozbawione logiki:) Król strzelców z Zagłębia, które wg. niego będzie w barażach, więc będzie przegrywać na potęgę. I zaskoczy pozytywnie Łęczna, której trener straci prace:)
No ale przecież jest taka możliwość (inna sprawa - na ile realna), że ZS będzie grało słabo, a wyróżniać się będzie tylko Lewicki, a Nazaruk straci pracę bardzo szybko, a jego następca sprawi, że Łęczna będzie rewelacją.

Zaczyna się runda, kadry już w większości dopięte, więc można pobawić się w typowanie, podobnie jak eksperci Polsatu. Moim zdaniem awansuje Miedź i Chojniczanka, obie drużyny bardzo mądrze wzmocniły się w zimie, nie rzucając się na każde dostępne nazwisko. Takie wrażenie można mieć, patrząc na ruchy Stali Mielec i przede wszystkim Rakowa. Według mnie ten projekt jeszcze nie wypali (bo że awansują do Esy w przeciągu 2-3 lat, to chyba pewnik), za dużo zmian, za szeroka kadra. Awans w tabeli powinny zaliczyć też GKS Katowice i Zagłębie Sosnowiec, pewnie kosztem Chrobrego. Odra zajmie miejsca 4-5, tak bym obstawiał na dziś. Choć oczywiście to podpowiada rozum, bo serce głęboko wierzy w powtórkę sprzed roku czy jesieni, czyli utarcie nosa rywalom. Kadrę mamy odpowiednio wzmocnioną i poszerzoną, nikt ważny nie odszedł - to mogą być nasze atuty. Spadnie Ruch, Łęczna i Olimpia, w barażach Wigry albo Siedlce. Królem strzelców Lewicki, ale walczyć z nim będzie Skrzypczak.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#537
Takie moje przemyślenia na bazie małej pyskówki na twitterze.

Jak ja ich kurwa nie lubię. Siedzą kurwa ci wszyscy dziennikarze, ci 'eksperci', czy 'marketingowcy'. I tak im kurwa ta Odra przeszkadza, tak ich ta Odra kurwa uwiera.

Wiecie czemu? Bo Odra nie jest "z towarzystwa". Nikt w klubie nie łoi wódy z managerami, nie bywa na rautach ze śmietanką dziennikarską. Nie ma poklepywania się po plecach, nie ma prezentacji drużyny za 30k netto (pozdrawiam pewnego dziennikarza i pewien czołowy klub 1 ligi) dla prowadzącego. Nie ma upominków i prezentów. I przychodzi Odra w ten ich ciepły kurwidołek i się szarogęsi. I nie chce spaść. I jest w czołówce. I ten ból dupy w Katowicach, że "ta gówniana liga", "śmieszna liga" "do wygrania przez niepełnosprawnych" znowu kopnęła w dupę GKS Katowice.

I kurwa słyszę, że "nie znamy swojego miejsca", że taki i owaki piłkarz "wybuchnął śmiechem" jak usłysał o ofercie z Odry. I będą nas uczyć piłkarskiego światka ze swoich VIPowskich loży opłacanych przez miejskie pieniądze. Będą nam opowiadać o "klimatach wyjazdów" ze swoich zapłaconych przez internet masówek po 1000 osób i wybetonowanych sektorów gości.

I nie rozumieją jednego. Tu każdy z nas ubrudził buty w błotach LZSowskich boisk. Każdy z nas przełykał gorycz wkurwienia po kolejnym przegranym meczu z LZS Piotrówką. Są i tacy którzy znają klimat 15 osobowych wyjazdów. Albo 5.

I nie rozumieją, że na boisko wybiega 11 takich samych pojebańców jak my. Wyśmianych, wyrzuconych i wykpionych. Takich z ubłoconymi korkami. Takich, którzy usłyszeli, że "nie ma dla nich miejsca" po kontuzji. "Obecne miejsce jest ponad ich umiejętności". Każdy z nich ma coś do udowodenia. Tak jak ja mam coś do udowodnienia. Tak jak Odra ma coś do udowodnienia. Tak jak każdy z Was. I śpiewałem dziesiątki razy bluzgi na naszych piłkarzy. Miałem kiedy, jestem tutaj 24 lata.

Teraz jednak ich nie śpiewam. Wiem, że tak jak i my każdy z nich zrobi wszystko żeby wygrać mecz. Właśnie po to, żeby zamknąc mordy tej "elicie".

Automatycznie przychodzą mi do głowy dwie rzeczy.
Jedno to kawałek Eminema z 8. mili:
I am white, I am a fucking bum
I do live in a trailer with my mom
My boy Future is an Uncle Tom
I do got a dumb friend named Cheddar Bob
Who shoots himself in his leg with his own gun
I did get jumped by all six of you chumps
And Wink did fuck my girl
I'm still standing here screaming, "Fuck the Free World!"
Tak, jesteśmy biedni. Tak, czasem nie wiemy jak się zachować. Tak, czasem przypominamy raczej LZS niż czołówkę 1 ligi. I wiecie co? Ja dalej mam ich w dupię i dalej z calych sił będe walczyl o marzenia. Bo czekamy wszyscy na to od 36 lat.

I kończąc odwołam się do oprawy Legii Warszawa - "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Niech nie poucza nas kurwa nikt, kto nie zaznał upadku swojego klubu. Kto nie sterczał jak debil na podmokłym pastwisku udającym trybuny. Kto nie dopingował drużyny w meczach z LZSami. My to przeżyliśmy, my - Najwierniejsi. Pamiętajcie o tym w nadchodzących tygodniach - pełne trybuny, pełna mobilizacja. Dajcie z siebie absolutnie wszystko.

I nie, nic się nie stanie jak nie awansujemy. Serio. Nasz czas i tak przyjdzie.

Ale, kurwa mać, jak dobrze będzie zamknąć mordy tych frajerów. Tylko Odra!
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#538
LooZ^ pisze:Takie moje przemyślenia na bazie małej pyskówki na twitterze.

Jak ja ich kurwa nie lubię. Siedzą kurwa ci wszyscy dziennikarze, ci 'eksperci', czy 'marketingowcy'. I tak im kurwa ta Odra przeszkadza, tak ich ta Odra kurwa uwiera.

Wiecie czemu? Bo Odra nie jest "z towarzystwa". Nikt w klubie nie łoi wódy z managerami, nie bywa na rautach ze śmietanką dziennikarską. Nie ma poklepywania się po plecach, nie ma prezentacji drużyny za 30k netto (pozdrawiam pewnego dziennikarza i pewien czołowy klub 1 ligi) dla prowadzącego. Nie ma upominków i prezentów. I przychodzi Odra w ten ich ciepły kurwidołek i się szarogęsi. I nie chce spaść. I jest w czołówce. I ten ból dupy w Katowicach, że "ta gówniana liga", "śmieszna liga" "do wygrania przez niepełnosprawnych" znowu kopnęła w dupę GKS Katowice.

I kurwa słyszę, że "nie znamy swojego miejsca", że taki i owaki piłkarz "wybuchnął śmiechem" jak usłysał o ofercie z Odry. I będą nas uczyć piłkarskiego światka ze swoich VIPowskich loży opłacanych przez miejskei pieniądze. Będą nam opowiadać o "klimatach wyjazdów" ze swoich zapłaconych przez internet masówek po 1000 osób i wybetonowanych sektorów gości.

I nie rozumieją jednego. Tu każdy z nas ubrudził buty w błotach LZSowskich boisk. Każdy z nas przełykał gorycz wkurwienia po kolejnym przegranym meczu z LZS Piotrówką. Są i tacy którzy znają klimat 15 osobowych wyjazdów. Albo 5.

I nie rozumieją, że na boisko wybiega 11 takich samych pojebańców jak my. Wyśmianych, wyrzuconych i wykpionych. Takich z ubłoconymi korkami. Takich, którzy usłyszeli, że "nie ma dla nich miejsca" po kontuzji. "Obecne miejsce jest ponad ich umiejętności". Każdy z nich ma coś do udowodenia. Tak jak ja mam coś do udowodnienia. Tak jak Odra ma coś do udowodnienia. Tak jak każdy z Was. I śpiewałem dziesiątki razy bluzgi na naszych piłkarzy. Miałem kiedy, jestem tutaj 24 lata.

Teraz jednak ich nie śpiewam. Wiem, że tak jak i my każdy z nich zrobi wszystko żeby wygrać mecz. Właśnie po to, żeby zamknąc mordy tej "elicie".

Automatycznie przychodzą mi do głowy dwie rzeczy.
Jedno to kawałek Eminema z 8. mili:
I am white, I am a fucking bum
I do live in a trailer with my mom
My boy Future is an Uncle Tom
I do got a dumb friend named Cheddar Bob
Who shoots himself in his leg with his own gun
I did get jumped by all six of you chumps
And Wink did fuck my girl
I'm still standing here screaming, "Fuck the Free World!"
Tak, jesteśmy biedni. Tak, czasem nie wiemy jak się zachować. Tak, czasem przypominamy raczej LZS niż czołówkę 1 ligi. I wiecie co? Ja dalej mam ich w dupię i dalej z calych sił będe walczyl o marzenia. Bo czekamy wszyscy na to od 36 lat.

I kończąc odwołam się do oprawy Legii Warszawa - "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Niech nie poucza nas kurwa nikt, kto nie zaznał upadku swojego klubu. Kto nie sterczał jak debil na podmokłym pastwisku udającym trybuny. Kto nie dopingował drużyny w meczach z LZSami. My to przeżyliśmy, my - Najwierniejsi. Pamiętajcie o tym w nadchodzących tygodniach - pełne trybuny, pełna mobilizacja. Dajcie z siebie absolutnie wszystko.

I nie, nic się nie stanie jak nie awansujemy. Serio. Nasz czas i tak przyjdzie.

Ale, kurwa mać, jak dobrze będzie zamknąć mordy tych frajerów. Tylko Odra!
O paaanie.. Pana komentarz wgniotł mnie w fotel i ustawił do pionu.

Bo dzisiejszym meczu miałem żal do piłkarzy ale czytajc ten komentarz przeszło mi natychmiast
Zapomniałem o tym czego dokonali ze jeszcze niedawno bylismy na zadupiach i dzisiaj mówimy o awansie do ekstraklasy...
I powiem tyle. Zalezy mi na awansie tylko powtarzam tylko i wyłącznie dla tego zeby utrzeć nosa tym frajerom którzy sie śmieją z Odry gdy slysza ze walczymy o awans. Utrzymanie sie do dla mnie mega sukces ale awans to byłby strzał w mordę tym wszystkim frajerom z tzw "elity". Obecna pozycja Odry jest najwyższa jaka pamietam i za to mega podziękowania ale mazy mi sie zeby Odra dojebala tym wszystkim smiechujkom. Tyle

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#539
Ja juz nie bede wspominal nazwiska tego dziennikarza z Polsatu bo szkoda tracic na niego czasu,szanowalem go jak byl przy reprezentacji.Dziwie sie ze Placzkowska dzis wyskoczyla na twiterze z tymi swoimi zalami na temat Odry.Nie wiem czemu sie dziwi ze dziennikarze z Opolszczyzny a takze kibice Odry marzą o ekstraklasie i dlatego tak duzo sie o tym mówi.Co ona myśli że będziemy rozmawiać o Kluczborku?

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#541
kornik pisze:Ja juz nie bede wspominal nazwiska tego dziennikarza z Polsatu bo szkoda tracic na niego czasu,szanowalem go jak byl przy reprezentacji.Dziwie sie ze Placzkowska dzis wyskoczyla na twiterze z tymi swoimi zalami na temat Odry.Nie wiem czemu sie dziwi ze dziennikarze z Opolszczyzny a takze kibice Odry marzą o ekstraklasie i dlatego tak duzo sie o tym mówi.Co ona myśli że będziemy rozmawiać o Kluczborku?
Zacznijmy od pytania: kim jest Płaczkowska? Znam ją, to śmieszne jakim autorytetem się czuje w dziale PR i social media, gdzie tak naprawdę jej jedynym sukcesem są rozkręcenie akcji dla chorego bramkarza MKSu (udana trzeba przyznać) i bycie córką kierownika MKS-u. Zresztą MKS to mały klubik (bez uszczypliwości, fakty), przy zespole pracują całe rodziny. Także, parafrazując znany cytat z Twittera: "nie udawajmy, że to co ona mówi ma jakiekolwiek znaczenie".

Nie chcę, żeśmy w Opolu budowali syndromu 'oblężonej twierdzy', tj. że wszystkim przeszkadzamy i nas nie chcą, ba, uważam że wielu ludzi życzy Odrze dobrze i czeka na nią w 'poważniejszej piłce' (choćby w Weszło FM zapytani parę dni temu Stanowski a wcześniej prowadzący audycję stwierdzili, że 'może ta Odra nie była by w ESie głupim pomysłem'), ale ziarno prawdy w tym co LooZ napisał jest. Nic z tym nie zrobimy, poza spokojnym robieniem swojego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda wiosenna. Spekulacje, transfery

#542
Też mnie wkurzał ten komentator polsatu. Kurwa taki profesjonalizm, że nie potrafi powiedzieć kto w Odrze był przy piłce kilka razy, natomiast bezbłędnie wymieniał każdego z zawodników Miedzi. W niektórych momentach miałem wrażenie, że on z niektórymi piłkarzami z Miedzi jest na "ty". Mam nadzieję, że kadra będzie miała własne materiały i nie będą za dużo oglądali (przynajmniej nie z komentarzem) powtórki z polsatu. Już teraz w sumie bardziej o samych chłopaków mi chodzi, bo szczyt prostactwa, żeby taki komentator nie potrafił powiedzieć kto jest aktualnie przy piłce z zespołu, który wywalczył drugie miejsce jesienią. Fakt, że przed grudniem mogli mieć trudności z podaniem nazwiska nie dziwi, bo grał beniaminek, ale teraz ta wiedza powinna być jebanym obowiązkiem. Wiem, że rzucam się do szczegółu, może dla niektórych mało znaczącego, ale mnie osobiście to chyba najbardziej wkurzyło. To, że nie chcą nas tu widać gołym okiem, chociaż by po tych wszystkich lekceważących wypowiedziach, czy to na wizji czy na twitterze, tak jak pisał wcześniej LooZ, jedynie Andrzej Iwan formułuje swoje wypowiedzi uprzednio się zastanawiając dwa razy. Co do presji o awans. Wiadomo, piłkarze chcą tego bardziej niż zarząd i kibice, bo tak jak ktoś kiedyś napisał "wstają rano, przyglądają się w lustrze i każdy myśli i tym jebanym C+...".
cron