Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1526
Swiat jest coraz mniejszy. Wczoraj bylem na Miami Beaches. Na lodzi jechala ze mna grupa Japonczykow. Zagadalem ich czy znaja niejakiego pilkarza Daisuke Matsui ? Oczywiscie ! - odpowiedzieli. - On jest w Japonii very popular, big star - dodali. A ja im na to, ze podpisal kontratak z moim klubem w Polsce, gdzie sie wlasnie przenosi, ten klub to Odra Opole w Polsce. Popatrzyli na mnie troche niedowierzajac, ale jak I'm pokazalem filmik z Odry I gdy go zobaczyli go, to z usmiechem na twarzy zyczyli jemu I nam samych wygranych, sukcesu i obiecali, ze beda zaglada na nasza strone Odry.
Warto chyba miec teraz odpowiednik strony w jezyku angielskim, bo idziemy w Swiat panowie.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1528
Daisuke ponoć zdziwiony wielkością miasta, spodziewał się, że będzie... mniejsze. Mówi, że Opole mu się bardzo podoba i to raczej nie takie gadanie, bo bez powodu nie przeleciał 9.000km, po prostu dobrze mu w Polsce ;)

Z bardziej krępujących rzeczy to zapytał przed wejściem na Oleską czy to główny stadion.. ;)
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1529
LooZ^ pisze:Daisuke ponoć zdziwiony wielkością miasta, spodziewał się, że będzie... mniejsze. Mówi, że Opole mu się bardzo podoba i to raczej nie takie gadanie, bo bez powodu nie przeleciał 9.000km, po prostu dobrze mu w Polsce ;)

Z bardziej krępujących rzeczy to zapytał przed wejściem na Oleską czy to główny stadion.. ;)
hahahahahahahaha dobre ! Wczesniej gral na Lechii przeciez, to ma troche szoka. Ale prezydent na jego prezentacji ponownie podkreslil, ze kibice w Opolu potrzebuja nowego stadionu. Wiec czemu tak opieszale .... Zartujac - to co bedzie po awansie Odry do ekstraklapy, Daisuke bedzie w jeszcze wiekszym szoku jak bedziemy musieli grac w Brzegu czy Kluczborku

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1530
LooZ^ pisze: Z bardziej krępujących rzeczy to zapytał przed wejściem na Oleską czy to główny stadion.. ;)
Mam nadzieję, że nie chodziło mu tylko o stan naszego obiektu. :)
Jubilo Iwata rozgrywa swoje mecze na dwóch stadionach. Zdjęcie tego mniejszego pojawiło się już na forum (pojemność trochę ponad 15 tysięcy). Ważniejsze mecze grają w innym mieście na obiekcie, na którym były rozgrywane spotkania w czasie mundialu w Japonii i Korei Południowej (2002). Ten drugi może pomieścić, bagatela, 51 tysięcy widzów.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1534
zestan pisze:Miejmy nadzieję że organizm Daisuke szybko da sobie radę z jetlagiem.
(jetlag-zespół nagłej zmiany strefy czasowej)

lecąc ze wschodu na zachód organizm szybciej się przyzwyczaja niż w drugą stronę
o godzinie 12 dla japonczyka dalej jest dzień (tam jest wtedy 19)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1541
zielu pisze:Niedziela była od dawna, tylko godzina 19 zmieniona została na chujową 14:45. Trzeba się dobrze tam pokazać, tym bardziej, że w niedzielę mało kto pracuje więc wymówek nie będzie.
jak dla mnie przesunięcie z 19 na 14:45 jest git ;)

powrót o normalnej godzinie i nie muszę kombinować z urlopem ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1545
HOLSON pisze:Niech mi ktoś wyjaśni co/kto ściągnął Daisuke do Opola? Poziom piłkarski niższy, kasa mniejsza, gdzieś tam pisali, że jego kobieta została w Japonii, rodziny tu nie ma z tego co wiadomo, tam był kimś tu zaczyna od "zera"... Ktoś zna jakiś sensowny powod? Bo hasło, że podoba mu sie w Polsce do mnie nie przemawia
moze problemem jest wlasnie zona i lepiej sie kocha z odleglosci :), a moze ma w planie sprowadzic rodzine do Opola ale to nie nasz problem, zeby tylko gral jak oczekujemy
cron