Re: Stadion dla Odry

#578
Robota wre!!!4 roboli mota się przy kontenerach kasowych,sprawiają wrażenie,że coś robią.Płoty nie pomalowane,ale robota idzie.Zegar okropny,puste luki wokół niego.Druga strona trybuny powinna być pokryta dużym banerem w kolorze niebiesko-czerwonym tak jak na Pogoni Szczecin.Ale spoko,mamy czas,dopiero liga za 2 tygodnie.Jupitery dalej nie kupione,miały być pod koniec sierpnia.Komuś te awanse nie pasują.Ale jaramy się nowym trenerem i kontenerami kasowymi.O karnetach nie wspomnę.

Re: Stadion dla Odry

#583
Tak w ogóle "niespodzianka", a dla pijaczków z loży szyderców wielki smutek - ławki rezerwowych przeniesiono pod starą trybunę. Co Pan W. określił zresztą jako tytaniczną pracę, okupioną cierpieniem, niezliczonymi pieniędzmi i uwarunkowaną tylko jego wielką wolą i poświęceniem.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stadion dla Odry

#588
LooZ^ pisze:Tak w ogóle "niespodzianka", a dla pijaczków z loży szyderców wielki smutek - ławki rezerwowych przeniesiono pod starą trybunę. Co Pan W. określił zresztą jako tytaniczną pracę, okupioną cierpieniem, niezliczonymi pieniędzmi i uwarunkowaną tylko jego wielką wolą i poświęceniem.
Jakiś konkretny powód przeniesienia czy względy "estetyczne"???

Re: Stadion dla Odry

#589
zestan - zawsze możesz po prostu nie chodzić, nie widzę problemu. Zawsze zostają mecze FC Barcelony czy innego Realu. Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ, dwa awanse pod rząd to jak widać za mało, żeby ich poszanować chociaż przez 2 miesiące. Głosu krytyki na pewno nie zabraknie gdy będzie potrzebna.

Ławki zasłaniały część boiska z wielu punktów trybuny, teraz pojawią się tam bannery, ale niższe.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stadion dla Odry

#592
LooZ^ pisze:zestan - zawsze możesz po prostu nie chodzić, nie widzę problemu. Zawsze zostają mecze FC Barcelony czy innego Realu. Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ, dwa awanse pod rząd to jak widać za mało, żeby ich poszanować chociaż przez 2 miesiące. Głosu krytyki na pewno nie zabraknie gdy będzie potrzebna.

Ławki zasłaniały część boiska z wielu punktów trybuny, teraz pojawią się tam bannery, ale niższe.
Nie mędrkuj. Słabo coś żarty rozkminiasz.
A tak na marginesie, oglądając sytuacje ze strzelonymi bramkami w meczu z Łęczną, słysząc ten ryk trybun po golu, aż samemu chciałoby się siedzieć po tamtej stronie. Rezerwowi mają frajdę. Mam nadzieję że Z Miedzią będzie jeszcze piękniej
Ostatnio zmieniony środa, 9 sierpnia 2017, 9:10 przez zestan, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Stadion dla Odry

#594
szmyta pisze:Czy ktos może posiada i mógłby się podzielić wiedzą co się dzieje aktualnie ws. Oświetlenia na Oleskiej 51.

Oczywiście poza tym ze dalej nie dziala a maszty rdza wp....ala :-)
Czy to pytanie staje się tematem tabu.
Światło miało być na jesień gotowe a jest sierpień i zasłona milczenia w temacie.
Czemu każda robota MOSIR-u odbywa się w cierpieniu, trudach i bólach.

Re: Stadion dla Odry

#595
Ja nie wiem, jakiś przetarg kolejny chyba ma być. Też nie wiem jak to jest, że ja wiem że oczekiwana cena jest z dupy, a MOSiR ze sztabem pracowników od przetargów tego nie wie 2 razy.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: Stadion dla Odry

#599
snajper pisze:
Odrzanin pisze:Widocznie priorytet to zmiany w MOSIR, beton trzeba roz.....ć.
Brawo ! Jak nasza historyczna grupa muzyczna SBB
Kazdy chyba wie co oznaczaja te 3 litery
Jako ze to ekipa ze Śląska to Silesian Blues Band a dopiero później jako Szukaj, Burz, Buduj i nie zgadzam się z tym, że każdy to wie. Wiedzieć to bedą tylko ci co słuchaja rocka albo osoby w twoim wieku.
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być
cron