Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#55
zestan pisze:
tkwiat pisze:Czy ktos sie orientuje jak wchodza dzieci do lat 10?
Przez takie samo wejście jak dorośli :-)))
A tak na poważnie to paragraf 2 pkt 8 regulaminu brzmi:
Dzieciom do 10 roku życia przysługują bilety bezpłatne. Mogą uczestniczyć w Meczach wyłącznie
w obecności opiekuna.
Ok, czy bilet bezplatny mozna odebrac tylko w kasie czy rowniez mozna zamowic przez internet?

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#58
Zarezerwowałem sobie bilet, od razu chciałem zapłacić, wyskoczyła mi biała strona. Teraz po zalogowaniu i kliknięciu na "płatnosc przez serwis przelewy24" kompletnie nic się nie dzieje, zmieniłem już przeglądarkę.
I jeszcze jedno, kupiłem kartę kibica mamie, która była już zarejestrowana w zeszłym sezonie w bazie, jednak Pani w okienku stwierdziła, że nie wszystkie dane udało się przenieść i nie wyszukuje danych mamy. Otrzymałem to jednorazowe hasło, ale podczas próby logowania wyskakuje komunikat "Próba logowania nie powiodła się. Spróbuj ponownie". Próbowałem się od nowa zarejestrować, i podając PESEL, pokazuje się komunikat, że ten identyfikator jest już w bazie danych.

Re: Bilety, karnety, Karta Kibica - nowy system 2017

#65
kornik pisze:
wijamurzyn pisze:Okej, problem z przelewem już rozwiązany, teraz tylko kwestia konta mamy.
Mam ten sam problem,możesz napisać jak ci sie udało zrobić przelew.
Jako przeglądarki użyj Internet Explorera. Mi to pomogło.
Dzwoniłem nawet w tej sprawie dziś do Wasko, ale nie potrafili udzielić mi kompetentnej odpowiedzi. Kazali tylko pisać maila w tej sprawie na olimp-serwis@wasko.pl
System Olimp odpowiada za sprzedaż i dystrybucję biletów itd.
cron