Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1302
Dlatego tez niezmiernie śmieszy mnie używanie jako argumentu 'kibice X w komentarzach na 90minut powiedzieli'. Z tego co słyszałem, to, przeciwnie do (anonimowych) ocen z tej strony, Wojciechowski był uważany za kluczowego gracza a odejście za sporą stratę. Myślę, że rywalizacja o pierwszy skład ze Skrzypczakiem nie jest rozstrzygnięta, bo obaj moga prezentować podobny poziom. I dobrze, Wolny czy szczególnie Staroń nie dawali żadnej alternatywy, bo byli o klasę gorsi.

Janusz Gancarczyk oprócz gry w futsal w Brzegu będzie też kopał w Foto Higienie Gać.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1317
mario11983 pisze:
snajper pisze:
kornik pisze:Świt wyeliminował Olimpię Grudziąc z Pucharu Polski.
Czyli co ? Sa dobrzy ? : )
Tym bardziej szkoda przegranej, bo mozna sie bylo spodziewac super meczyku przy Oleskiej. Ale bylo minelo teraz liga. Teraz wygralismy 3:0 w meczu sparingiwym.
Nie wiadomo czy mecz byłby w Opolu. Losowanie wyłoniłoby gospodarza meczu z Olimpia Grudziadz
Mialem na mysli nastepne runde I zespol z ekstraklasy ;)

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1323
Jeszcze wracając do Pucharu Polski to jestem zaskoczony tym, ze Ruch Zdzieszowice jest tak daleko,teraz moga trafić na Legie,Wisłę Kraków czy Lecha Poznań.W Katowicach coś czuje że może być gorąco słaba gra w sparingach,przegrana w Pucharze Polski,podobno dobrej opinii nie ma nowy nabytek Wojciech Kędziora.Jestem ciekaw kto u nas będzie pierwszym bramkarzem.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#1325
Na tym sparingu fajnie gdybyśmy mieli program tzn. Składy kto gra z jakim numerem. Kilku zawodników do nas dołączyło a ten z 15 rzeczywiście się wyróżniał. Widać było że nie pęka i jest waleczny mimo braków fizycznych. A i kondycha do poprawy bo czasem nie nadążał za resztą. Akcja jak stracił i musiał wracać. Ogolna ocena i tak jest na duży plus. Wodecki już błyszczy. Markowi dalej się chce. Winiarczyk wraca do formy. Niziołek chyba będzie chciał zabrać Wodeckiemu rzuty wolne, dzisiaj Niziołka strzał groźniejszy. Marzec na plus. A i ten testowany bramkarz myślę że na plus.
cron