Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#578
Szyman pisze:
snajper pisze:
Do przerwy 0:1 pisze:Może ciekawym młodym trenerem byłby Artur Derbin.
Teraz to juz doprawdy bez znaczenia. Ale wyszukalem, ze Odra troszke zmieni taktyke z nowym trenerem. Mamy grac na zero z tylu :(
Meczarnie do ogladania.
A ludziska ktorzy spedzili czas przy jego boku ( new coach ) jedynie nam wspolczuja i to bez zawisci. Niech moc ma nas w opiece. Moze bedzie cud. Raz byl. Furlepa tez najwieksze sukcesy osiagnal po raz pierwszy z Odra. Wczesniej tez byl ...taki sobie. Nie wim jak mam was i siebie pocieszyc. Najlepiej to udaje sie LooZ^'wi
jak się opierasz na wpisach z 90minut to aż mi Ciebie szkoda jeszcze bardziej niż było do tej pory. Ciekawe co wypisywali na swoim forum kibice Stali Mielec jak czytali twoje durne wpisy na wyżej wymienionym portalu
Opieram sie na wielu zrodlach, doswiadczeniu i praktyce, a ty ?
Jak zawsze masz malo do powiedzednia ze wszystkich ktorzy tutaj komentuja, twoje wpisy sa wrecz infantylne, a twoj kompleks jest az porazajacy ( nie bede wyszczegolnial ) Jedynie co potrafisz juz od dlugiego czasu to krytkowac innych a na forum nie wprowadzasz niczego wartosciowego. Uwazam, ze twoje prywatne problemy powinienes sam rozwiazac w domu, a nie zolc wylewac na necie. Jestes denny i smieszny, taki malutki niespelniony zazdrosnik.
A to co wypisuja na stronie Stali to mam gleboko w powazaniu. Jedynie do czego najlepiej sie nadajesz to roznoszenie wody dla kibicow przyjezdnych i tego sie trzymaj a ode mnie sie odpierdol.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#579
snajper pisze:
Szyman pisze:
snajper pisze: Teraz to juz doprawdy bez znaczenia. Ale wyszukalem, ze Odra troszke zmieni taktyke z nowym trenerem. Mamy grac na zero z tylu :(
Meczarnie do ogladania.
A ludziska ktorzy spedzili czas przy jego boku ( new coach ) jedynie nam wspolczuja i to bez zawisci. Niech moc ma nas w opiece. Moze bedzie cud. Raz byl. Furlepa tez najwieksze sukcesy osiagnal po raz pierwszy z Odra. Wczesniej tez byl ...taki sobie. Nie wim jak mam was i siebie pocieszyc. Najlepiej to udaje sie LooZ^'wi
jak się opierasz na wpisach z 90minut to aż mi Ciebie szkoda jeszcze bardziej niż było do tej pory. Ciekawe co wypisywali na swoim forum kibice Stali Mielec jak czytali twoje durne wpisy na wyżej wymienionym portalu
Opieram sie na wielu zrodlach, doswiadczeniu i praktyce, a ty ?
Jak zawsze masz malo do powiedzednia ze wszystkich ktorzy tutaj komentuja, twoje wpisy sa wrecz infantylne, a twoj kompleks jest az porazajacy ( nie bede wyszczegolnial ) Jedynie co potrafisz juz od dlugiego czasu to krytkowac innych a na forum nie wprowadzasz niczego wartosciowego. Uwazam, ze twoje prywatne problemy powinienes sam rozwiazac w domu, a nie zolc wylewac na necie. Jestes denny i smieszny, taki malutki niespelniony zazdrosnik.
A to co wypisuja na stronie Stali to mam gleboko w powazaniu. Jedynie do czego najlepiej sie nadajesz to roznoszenie wody dla kibicow przyjezdnych i tego sie trzymaj a ode mnie sie odpierdol.
Po co tyle nienawiści Panowie :)

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#580
Polak'o pisze:https://opole.tvp.pl/32811877/karol-wojcik
Wójcik w tym materiale mówi że "cichym marzeniem jest powołanie spółki w tym sezonie".
Młody pezes zrobił wejście smoka. Udowodnił że awans do 1 ligi albo zaskoczył a na pewno przerósł możliwości " zarzadu"
Teraz w panice szukają dupchronu. Nie wiedzą jak sobie z tym problemem poradzić. Pan Furlepa pomieszał i awansował więc zatrudnimy trenera z gwarancją spadku.
Ponownie okrzepniemy na 2 lidze ze dwa trzy lata a potem zobaczymy co da się zrobić. Na sponsoringu panów W biznes da się kręcić bo forma prawna Sp. z o.o. lub S.A. nie pozwoli już na takie wynalazki na jakie pozwala obecne stowarzyszenie. Wywiad w podtekście jest tego jasnym przekazem. To kolejna kpina z nas starych fanów Odry.
Sport nie ma tu nic do rzeczy.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#581
Polecam Melisę. Wszystkim.

Nie ma gwarancji spadku, nikt spadku na poważnie nie zakłada, bo po prostu mamy dobrą drużynę, na pewno lepszą niż wiele drużyn 1 lidze i na pewno lepszą niż miał nowy trener za czasów spadków. Do tego dojdą wzmocnienia. Wójcik jest też Prezesem tymczasowym, nie on bierze udział w ustaleniach dotyczących SA. Nie on będzie Prezesem SA, tylko ktoś kogo darzę bardzo dużym zaufaniem, jak i większość naszego środowiska.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#582
Jeszcze raz napisze,dajmy szanse temu trenerowi i nie panikujmy,będzie żle to się go zwolni, chociaż mu tego nie życzę.Bardziej zastanawiam sie nad transferami,Wójcik powiedział ze były rozmowy z piłkarzami których chcielibyśmy zakontraktować, ale ci piłkarze narazie czekają na lepsze oferty z lepszych klubów,no sorry ale ja nie widzę takich piłkarzy u nas, którzy maja nas gdzieś bo czekaja na lepszy klub, a jak sie nie odezwą to do nas przyjdą trochę to niepoważnie wygląda,no chyba ze ja cos żle zrozumiałem z tego wywiadu. Rozumiem tych pilkarzy z ekstraklasy którzy mieliby być do nas wypożyczeni i trzeba poczekać, bo macierzyste kluby chcą ich zobaczyć na żywo.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#584
powiem wam, że na chłodno po tym co looz napisał powoli akceptuje zwolnienie Pana Furlepy.

oczywiście sposób pozostaje wiele do życzenia ale teraz nie ma co się nastawiać anty nowy trener. a może odpali i będziemy mieli mega pocieche z niego tak jak i z Pana Janka ?

Looz a Ty nie chciałbys być prezesem Odry ? łeb masz chłopie na karku praktycznie co nie temat z Odrą to albo mówisz dobrze, albo myślisz dobrze albo działasz dobrze.

jak możesz to uchyl rąbka tajemnicy jakie pozycje są negocjowane w Odrze nowych zawodników?


btw. ciekawe jak terminarz wypadnie. można już zacząć myśleć o jakiejś promocji wyjazdów w I lidze żeby naprawde zachęcać ludzi.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#585
Ja mam 3 firmy na głowie, 2 fundacje, JO w miarę możliwości i sprawy prywatne. Gdzie mi do Prezesa? ;)

Gwarantuję, że 95% z was będzie bardzo zadowolona z wyboru Prezesa SA. Ja jestem zachwycony i już od czasów odbudowy klubu uważam, że to człowiek idealny na to stanowisko. Nie mogę się doczekać, bo to mój serdeczny kolega i wiem, że będziemy blisko współpracować ku chwale Wielkiej Odry. W jakiej mojej roli? Jeszcze zobaczymy - mam nadzieję, że będzie to taka rola która uniemożliwi blokowanie moich działań według widzimisię niektórych.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#586
LooZ^ pisze:Ja mam 3 firmy na głowie, 2 fundacje, JO w miarę możliwości i sprawy prywatne. Gdzie mi do Prezesa? ;)

Gwarantuję, że 95% z was będzie bardzo zadowolona z wyboru Prezesa SA. Ja jestem zachwycony i już od czasów odbudowy klubu uważam, że to człowiek idealny na to stanowisko. Nie mogę się doczekać, bo to mój serdeczny kolega i wiem, że będziemy blisko współpracować ku chwale Wielkiej Odry. W jakiej mojej roli? Jeszcze zobaczymy - mam nadzieję, że będzie to taka rola która uniemożliwi blokowanie moich działań według widzimisię niektórych.
Taa, a co z Race To Mars??

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#587
kuciapka pisze:powiem wam, że na chłodno po tym co looz napisał powoli akceptuje zwolnienie Pana Furlepy.

oczywiście sposób pozostaje wiele do życzenia ale teraz nie ma co się nastawiać anty nowy trener. a może odpali i będziemy mieli mega pocieche z niego tak jak i z Pana Janka ?

Looz a Ty nie chciałbys być prezesem Odry ? łeb masz chłopie na karku praktycznie co nie temat z Odrą to albo mówisz dobrze, albo myślisz dobrze albo działasz dobrze.

jak możesz to uchyl rąbka tajemnicy jakie pozycje są negocjowane w Odrze nowych zawodników?


btw. ciekawe jak terminarz wypadnie. można już zacząć myśleć o jakiejś promocji wyjazdów w I lidze żeby naprawde zachęcać ludzi.
Ja to tylko trzymam kciuki zeby on wytrzymal z tym swoim choplem na punkcie Odry przez nastepne lata, bo o to tez trudno. Nie wielu jest z Nas jest tak wytrzymalych na to co dzieje I dzialo sie przez ostatnie dziesieciolecia. A wielu kibicow zawiesilo swoje szale na wieszakach jak pilkarze buty na kolkach. Moze jeszcze doczekam ze I LooZ^ usiadzie gdzies za jakimis sterami Odry.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#590
Prawdopodobnie wszystkie zagrożone brakiem licencji drużyny ją dostaną.

A z tego co widzę jak ma wyglądać w przyszłym sezonie 1 i 2 liga, to dla Odry niesamowicie kluczowe będzie utrzymanie się w najbliższych rozgrywkach. W 1 lidze poziom będzie pewnie bardzo wyrównany, jedynie na dzień dzisiejszy ciemniejsze chmury nad Wigrami i Stomilem (ale jeszcze sporo czasu zostało), natomiast 2 liga będzie chyba najsłabszą od lat, a duże firmy zaatakują 1 ligę najprędzej za 2 sezony (głównie myślę o Widzewie i Motorze). A wtedy planowo powinniśmy już być solidnym ligowcem.

Re: NICE 1 LIGA - sezon 2017/18. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#600
Nie łapię twojego toku myślenia.

Za transfery w Odrze odpowiada grupa ludzi, włącznie z trenerem. Sugerujesz, że mają tych transferów dokonywać bez rozmowy z nowym trenerem, który, nie wiem, być może wcześniej się tymi piłkarzami zajmował? Może ma ciekawsze propozycje? Może chciałby poznać motywy do wybrania tych, a nie innych?

Ps. Plizga zgłosił się do przynajmniej kilkunastu klubów w Polsce, do nas też. Informacja czemu wyleciał z Górnika też raczej do tych klubów dotarła.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.
cron