9. k.: Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole (sb. 17.09 g.16)

#1
w 9. kolejce czeka nas trudny wyjazd do Tarnobrzegu. W tym sezonie mieliśmy okazję spotkać się z Siarką w PP na stadionie przy ul. Oleskiej 51. Mecz ten gładko przegraliśmy ale nie brak opinii, że jednak w tamtym momencie Odra była jeszcze w trakcie przygotowań do sezonu i nie zaprezentowała 100% formy.
Dzisiaj to opolanie są na szczycie II-ligowej tabeli a Siarka zajmuje 7. lokatę z 11 punktami (co ważne, klub został ukarany minus 1 punktem). Mecz w Tarnobrzegu będzie kolejnym ważnym sprawdzianem Odry i jeśli uda się przywieźć 3 punkty to sytuacja w tabeli zrobi się bardzo korzystna dla OKS :)
W wątku kibicowskim można się zapisywać na wyjazd na ten mecz.
ODRA OPOLE 1945

Re: 9. k.: Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole (sb. 17.09 g.16)

#3
Na razie Odra spisuje się wprost rewelacyjnie, jednak warto zauważyć, że do tej pory graliśmy tylko ze słabymi i przeciętnymi drużynami. Najlepsza spośród nich Gryf Wejherowo zajmuje ósme miejsce. Przed nami mecze z Siarką, Radomiakiem i Puszczą, a więc ekipami, które z pewnością będą liczyć się w walce o awans. Zobaczymy ile punktów zdobędziemy w tych spotkaniach. Niepokoją kontuzje Bodziocha i Perońskiego. Oby wydobrzeli do meczu z Siarką. Dobrze byłoby zrewanżować się zielono-czarno-żółtym za niefortunną porażkę w Pucharze Polski. Wtedy, na progu sezonu, to 0:3 mocno nas zaniepokoiło.

Re: 9. k.: Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole (sb. 17.09 g.16)

#7
LooZ^ pisze:To że Odra gra ze słabymi słyszałem przy 1 meczu, przy 3, przy 5 i przy 7. Przy 9 trochę już nie wypada.
Zważywszy, że nie graliśmy jeszcze z żadną drużyną, która jest ligowym potentatem i będzie walczyć o awans to jak najbardziej można. Dzięki temu mieliśmy w miarę łagodne wejście w II ligę. Teraz będzie już trudniej, dlatego jestem bardzo ciekawy, jak wypadnie Odra na tle faworytów do awansu. O ile my nie graliśmy jeszcze z żadną drużyną z pierwszej siódemki to Siarka i Radomiak ze wszystkimi (nie licząc Odry). Piszę o tym dlatego, bo ostatnimi czasy w Internecie wzbiera fala hurraoptymizmu. Najlepiej widać to w komentarzach pod meczami Odry na 90 minut. Kto jak kto, ale kibice Odry powinni być szczególnie wstrzemięźliwi w tym temacie. Mieliśmy już w naszej historii kilka pięknych jesieni, które wiosną kończyły się wielkim zawodem (1978/1979, 2000/2001). Poza tym bardzo udany start w sezonie 1997/1998 - zakończony degradacją, niezwykle obiecujący początek sezonu 1979/1980 – po 8 kolejkach Odra była liderem ekstraklasy, tymczasem na finiszu rundy jesiennej wylądowała na siódmym miejscu, by ostatecznie zakończyć zmagania na dziewiątym.

Nie chodzi tu o to, aby siać pesymizm, ale zachować umiar w podejściu do tematu. Pompowanie balonika nie będzie służyć ani piłkarzom, ani kibicom, dlatego podoba mi się postawa trenera, który mocno stąpa po ziemi i nie jara się nadmiernie wynikami osiąganymi przez drużynę. Zobaczymy, jak będzie wyglądać sytuacja w tabeli po I rundzie, ewentualnie po 19 kolejkach, jeśli dwie rewanżowe kolejki zostaną rozegrane awansem jeszcze jesienią. Wtedy będziemy mogli znacznie precyzyjniej określić potencjał naszej drużyny i przede wszystkim zobaczyć, jakie jest jej miejsce w drugoligowym szeregu.

Re: 9. k.: Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole (sb. 17.09 g.16)

#16
1 - fejkowe konto, bez historii transmisji, angielski, możliwość płacenia smsem
2 - fejkowe konto, bez historii transmisji, angielski, możliwość płacenia smsem
3 - fejkowe konto, bez historii transmisji, angielski, możliwość płacenia smsem
4 - fejkowe konto, bez historii transmisji, angielski, możliwość płacenia smsem
5 - link do "wszystkich transmisji" w 2 lidze, fejkowe konto, link do fejkowego serwisu z płatnością smsem

No nie wiem, jestem sceptyczny ;))
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: 9. k.: Siarka Tarnobrzeg - Odra Opole (sb. 17.09 g.16)

#19
pito10 pisze:Będzie transmisja w radio opole?
"W audycji sygnał, że nadchodzi gorąca sportowa jesień. Do piłki nożnej dołączają dyscypliny halowe, na razie jeszcze w przedsezonowych turniejach. Na żywo relacjonować będziemy przebieg następujących wydarzeń:
III liga piłki nożnej: RUCH Zdzieszowice - KS Polkowice,
turniej siatkówki kobiet ECO UNI Cup z udziałem żeńskich zespołów z Opola, Kalisza, Szczyrku, Tarnowa i Solnej.
Ponadto mówić będziemy o 14. Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Służb Mundurowych oraz prezentacji drużyny koszykarzy Pogoni Prudnik. Na bieżąco będziemy także informować o przebiegu meczu Odry Opole w Tarnobrzegu z Siarką oraz Gwardii Opole w Płocku z Wisłą oraz przekazywać wyniki piłkarskie z innych aren. " Wychodzi na to, iż nie.
cron