Re: Sezon 2016/17. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#476
Marzec, Marzec, Marzec... coście się tak uparli, jest dobry technicznie i... tyle. Sam Janek Furlepa mówił ze pracuje nad nim, ze ma problemy z odpowiednim poruszaniem sie po boisku i wgl. Jesli bedzie gotowy to dostanie szanse, a jak nie to jego problem, mi na nim zbytnio nie zalezy. "AŁAAAA" ... Mamy chyba najsilejszą Pomoc w lidze, to dlaczego taki Zawodnik, ma doatac miejsce na boisku? Powiedzcie za kogo? Za Brusiłe? Waldka? A moze Mateusza? Troche wioche robicie na tym forum,a przynajmniej 2-3 jego uzytkownikow. Kazdy ma prawo orzedstawic swoje zdanie ale te nie ktore wpisy powyzej...

Re: Sezon 2016/17. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#485
Ludzie, skończcie bredzić. "Zachodzę w głowę dlaczego Ałdaś nie gra." SPISEK! Hmmm...bo jest konkurencja i na jego pozycji są piłkarze aktualnie lepsi od niego?! Nie załamujcie mnie, nie łapiecie najprostszych mechanizmów w piłce? Zresztą jakie trybuny? Pisałem już, sprawdźcie sobie składy, Ałdaś grał w jednym meczu, w drugim siedział na ławce. Jak już strzelacie, to nie ślepakami i sobie w stopę.
W ogóle co to za histeria, że inny gość nie zagrał ani minuty. W meczach bez porażki, dopiero 2 z 34, przy bardzo szerokiej kadrze. Ale już mu się dupa pali, nie może czekać, wielki dramat. Czekać to nie mogą pacjenci na przeszczep.
Zamiast nich wszedł Marek G, skandal. Teoretycznie mógł to być Marzec lub Ałdaś, ale czy zauważyliście za kogo wszedł Marek i jakie miał pod koniec meczu zadania od trenera? Podpowiem słowa klucze: obrona, doświadczenie, prawa strona. No ale oczywiście trener MUSI się tłumaczyć z tych wszystkich decyzji, bo inaczej ma kibiców w dupie. Pomyślcie trochę, połączcie elementy. Takie proste a tak skomplikowane, nie?

Stawiacie się w miejscu, w którym jeszcze chwila i nikt Was tu nie będzie traktował poważnie. Ja już pasuje. I istnieje coś takiego jak edycja postów.

Re: Sezon 2016/17. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#498
Ale jest najlepszy na treningach :) :)
A tak na powaznie, poczekajmy, jest wiele pytan, ale Odra gra wspaniale ( wyniki ) i nalezy tylko przyklasnac. Chcialbym wiedziec dlaczego jedni pilkarze wchodza z lawy i nic nie wnosza do gry i znowu wchodza w nastepnym meczu lub graj od poczatku, a a inni nawet na lawe za slabi. Ale musimy zaufac trenerowi, bo wyniki go bronia i moze faktycznie inni prezentuja sie jeszcze gorzej. Przeciez jest SUPER
Brawo Odra ! Znowu 3 pkt - ciekawe ilu kibicow Odry zdecyduje sie na wyjazd w srode do Belchatowa.
Bardzo prestizowy wyjazd, jeden z wazniejszych , bo przeciez tyle lat elektrownia na nich lozyla olbrzymie pieniadze, a my bylismy w ich powazaniu ( dostawalismy zebralismy ) ochlapy. Warto teraz pokazac ile lat zostalo stracone przez elektrownie. I kto i jaki klub powinien byc dla nich priorytetem od zawsze !

Re: Sezon 2016/17. Runda jesienna. Spekulacje, transfery

#500
Uważam podobnie. Sypek i Krysian wypadli blado, natomiast Brychlik przeciętnie. O ile Sypek przynajmniej się stara to Krysian najczęściej spaceruje po boisku niczym CR7. Rzadko aktywnie wspiera obronę, gdy przeciwnik konstruuje akcje ofensywne (bramka dla Warty zrodziła się z akcji skrzydłem, na którym operował Krysian), poza tym w ofensywie daje mało jakości. O ile w sparingach miewał przebłyski (Polonia Bytom, Rozwój Katowice) to już w meczu pucharowym z Siarką i ligowych wypadał kiepsko.
cron