Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#656
Nie byłem za Trzeciakiem, lecz napewno byłby lepszy, od Wuefisty Stawowego i Profesora Wieczorka. W sumie nie wiem, za bardzo, na kogo można by postawić. Rogacewicz? Chyba zbyt mało doświadczenia, nie ten warsztat. Niezależnie kto to będzie, kontrakt podpisze na pół roku, z opcją przedłużenia o rok. A może Petr Nemec? ^^ mi się wydaje, iż Trzeciak przejdzie do Stali W-W. Odnośnie jeszcze Smółki, to poza dziecinnie przegranym Awansem dobrze wykonywał swoją pracę, a poza tym, nie pieprzył się i miał jaja w wielu sytuacjach. Może jeszcze bym mu zarzucił, że chciał wprowadzić ładną, efektowną grę na podwórkowej lidze co nie dokońca przynosiło efekty. Oby nie wzioł z sobą do Zawiszy najlepszych graczy. Niech Bierze Janusza ^^ skoro te pół roku grał u nas "za karę" i było widać efekt. Słyszałem, że Giel, z Kluczborka ma do nas przejść. Było by to dobre wzmocnienie.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#671
herbowy pisze:oby nie trenejro Kulawik.. A tak wogóle to jest tam niezły obrońca (ponoć szukamy) Radek Jacek.. nasz wychowanek..
Masz rację, 29 lat, spore doświadczenie, facet mógłby już np. do końca kariery Reprezentować Odre. Koleś na wyciągnięcie ręki!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6499
Na Rynku są jeszcze Skorża, Rumak czy Moskal poza wymienionymi powyżej ale na 95% żaden z nich niżej niż 1 Liga (poza skorżą) nie zejdą. Wolny jest też Chyba Asensky, ale wg mnie nie jest zbyt dobrym trenerem.

Re: Sezon 2015-16 runda jesienna i wiosenna. Spekulacje, dyskusje, transfery

#672
@zielu, myślisz że prezydent miał coś wspólnego z decyzją trenera? Aż wierzyć ciężko - prędzej bym uwierzył w podobny przypadek co z Hamalainenem "zona chciała wyjechać z Poznania" :) .

Oby dłuższe poszukiwania nie odbiły się na wynikach sportowych, teraz piłkarze mają indywidualne zajęcia, do tego nie wiadomo czy kogoś nie zechce zatrudnic nowy trener... znowu pod górkę mamy.
cron