Re: 20. kolejka: Odra Opole - Polonia Łaziska (sb. 15.11.14)

#29
ja też chciałbym zobaczyć w takim meczu który wysoko wygrywamy niemczyka,chciałbym też zobaczyć kleemanna i sobczyńskiego i pawlusa ale nie zobaczymy ich!polityka klubu jest taka że liczy się tylko walka o awans!przeanalizowałem kluby w których był trenerem nasz obecny trener pan smółka.i u niego grali w wiekszości na pozycji młodzieżowca chłopaki co mieli po 20 -ścia lat plus nieliczne wyjątki co mieli tych lat mniej,z całym szacunkiem więc dla naszego trenera co robi super robete i pcha naszą odre do drugirj lig, ale nasi wychowankowie nie mają żadnych szans na wybicie się w odrze.skonczą co najwyżej w czwarej lidze albo w trzeciej,tak jak gra w sworze fila wychowanek odry.wybór jest prosty,albo dajemy szanse naszym młodym albo sprowadzamy co runde 15-stu nowych graczy żeby walczyć o wynik.zarząd odry wybrał walke o wynik co mnie nie dziwi gdyż gra jest o kase !będzie wynik bedzie kasa ,bedą ludzie na trybunoch.proste.więc kolego nie zobaczysz już niemczyka i i młodych wychowanków odry ale zobaczysz odre w drugiej lidze.!bo tego wymaga ekonomia !!!!!co by nie mówić i pisać wyniki bronią i zarząd i trenera.ODRA ZASŁUGUJĘ CO NAJMNIEJ NA DRUGĄ LIGE!!!!

Re: 20. kolejka: Odra Opole - Polonia Łaziska (sb. 15.11.14)

#30
No i zaczyna się typowe polskie narzekanie, przecież Kleeman bronił większość rundy Pawlus i Niemczyk też kilka meczy zagrali. Zrozumcie że dla tych piłkarzy priorytetem jest CLJ w którym Odra walczy na najwyższym szczeblu. I jakby kolega wyżej zauważył to mierzy tam się z takimi drużynami jak Lech Pogoń Górnik itp. gdzie na każdym meczu jest obserwowany przez skautów czy trenerów owych klubów.

Re: 20. kolejka: Odra Opole - Polonia Łaziska (sb. 15.11.14)

#31
Nalkos pisze:Chciałbym chociaż chwile na boisku zobaczyć Niemczyka bo chyba już wszyscy o nim zapomnieli. Chłopak ma wielki talent to niech się ogrywa. A co do meczu to świetna robota trenera i zawodników!!!
2 liga OKS
Jestem pewien ze zobaczysz go nie jeden raz. To bardzo mlody pilkarz, a w Odrze moze zagrac do konca kariery. I zeby to byla to Wielka Odra, a nie ta z 4 poziomu rozgrywek. Podobnie bylo przeciez z Wolnym, gdy po dwoch bramach czesc kibicow uwazala, ze juz powinien grac 90 minut w kazdym meczu. Teraz jest dla nas " Zlotym Jokerem ". Podobnie, mam nadzieje, bedzie z Niemczykiem.
Uwazam, ze gdy Odra odskoczy na bezpieczna ilosc punktowa od " pogoni ", mlodzi dostana wiecej szans.

Re: 20. kolejka: Odra Opole - Polonia Łaziska (sb. 15.11.14)

#32
snajper pisze:
Nalkos pisze:Chciałbym chociaż chwile na boisku zobaczyć Niemczyka bo chyba już wszyscy o nim zapomnieli. Chłopak ma wielki talent to niech się ogrywa. A co do meczu to świetna robota trenera i zawodników!!!
2 liga OKS
Jestem pewien ze zobaczysz go nie jeden raz. To bardzo mlody pilkarz, a w Odrze moze zagrac do konca kariery. I zeby to byla to Wielka Odra, a nie ta z 4 poziomu rozgrywek. Podobnie bylo przeciez z Wolnym, gdy po dwoch bramach czesc kibicow uwazala, ze juz powinien grac 90 minut w kazdym meczu. Teraz jest dla nas " Zlotym Jokerem ". Podobnie, mam nadzieje, bedzie z Niemczykiem.
Uwazam, ze gdy Odra odskoczy na bezpieczna ilosc punktowa od " pogoni ", mlodzi dostana wiecej szans.
Pierwszy raz na Odrze, w momencie gdy wchodzi ktoś z ławki, to wiadomo że coś wniesie do gry. A gdy wchodzi Dawid to nasuwa się myśl -"ocho będą bramki". Bardzo przyjemnie się Ogląda mecz gdy przy stanie 4:0 w 88min, po bramce zawodnik niesie piłkę na środek żeby jeszcze pograć i coś strzelić.
Bardzo przyjemnie się Odrę ogląda. Trenerze oby tak dalej.
II Liga OKS!!!
cron