11. kolejka: Grunwald R.Śl. - Odra Opole (sb. 20.09.14)

#1
Za tydzień czeka nas wyjazd do Rudy Śląskiej na mecz z Grunwaldem. Rywal jest na 10. miejscu, ale ma tylko 1 punkt straty do Odry (jeden mecz mniej). U siebie wygrał 2x, remisował i przegrywał po razie. Odra nie prezentuje się najlepiej na wyjazdach. Można oczywiście mówić, jak ważny jest ten mecz dla nas. Ale patrząc na grę na wyjazdach nie możemy być optymistami. Życzyłbym zwycięstwa Odrze, ale to Grunwald będzie faworytem.
ODRA OPOLE 1945

Re: 11. kolejka: Grunwald R.Śl. - Odra Opole (sb. 20.09.14)

#4
kazdy juz piszew ze nie mamy szans na awans bo polonia.... juz awansowala, to po 1 jeszce nei awansowala bo jest dopiero za nami 10 kolejek, po 2 polonia jeszce straci pkt bo nie znam druzyny w histori jakielkolwiek ligi zeby wszystko wygrala, a po 3 pamietajcie o licencji na 2 lige i tu polonia moze miec problem bo jakos nie wieze ze przez ostatnie 3-4 lata balansowala na krawedzi a teraz nagle maja wszystko poukladane, wiec nawet gdyby to warto walczyc o 2 miejsce. malo tego osobiscie uwazam ze gdybysmy ten sklad mieli w rundzie rewanzowej 2 ligi to dalej bysmy w niej grali. teraz trzeba zrobic wszytko zeby na koncu tej rundy nasze strata nei bylo wieksza niz 5 pkt, w zimie sie wzmocnic i na rewanz walczyc, nie uda sie to bedzie to dobra ekipa na nastepny rok. pozdro

Re: 11. kolejka: Grunwald R.Śl. - Odra Opole (sb. 20.09.14)

#7
opole1945 pisze:kazdy juz piszew ze nie mamy szans na awans bo polonia.... juz awansowala, to po 1 jeszce nei awansowala bo jest dopiero za nami 10 kolejek, po 2 polonia jeszce straci pkt bo nie znam druzyny w histori jakielkolwiek ligi zeby wszystko wygrala, a po 3 pamietajcie o licencji na 2 lige i tu polonia moze miec problem bo jakos nie wieze ze przez ostatnie 3-4 lata balansowala na krawedzi a teraz nagle maja wszystko poukladane, wiec nawet gdyby to warto walczyc o 2 miejsce. malo tego osobiscie uwazam ze gdybysmy ten sklad mieli w rundzie rewanzowej 2 ligi to dalej bysmy w niej grali. teraz trzeba zrobic wszytko zeby na koncu tej rundy nasze strata nei bylo wieksza niz 5 pkt, w zimie sie wzmocnic i na rewanz walczyc, nie uda sie to bedzie to dobra ekipa na nastepny rok. pozdro
Dokładnie jeszcze nikt nie awansował a sezon jest bardzo długi...
W przerwie zimowej może się okazać że jakieś pewniaki już nie mają pieniędzy i odpadają w walce o awans.
Każda passa się kiedyś kończy i nie ma takiej możliwości aby Polonia non stop wygrywała.
Odra ma grać na maksa i niemożna dopuścić aby na półmetku do lidera traciła więcej niż 7 pkt.
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: 11. kolejka: Grunwald R.Śl. - Odra Opole (sb. 20.09.14)

#9
Odra wygrywa 3-0. Oglądałem tylko 2 połowę, więc mogę tylko oceniać grę w tej części, ale gra Odry bardzo dobra. Kleemann obronił karnego, Gawron w obronie po profesorsku (dla mnie najlepszy gracz), Deja kierował całą drużyną, praktycznie każdy piłkarz grał dobrze lub b.dobrze. Cieszą kolejne minuty Niemczyka, fajnie się pokazał, prawie strzelił gola głową w końcówce.

Re: 11. kolejka: Grunwald R.Śl. - Odra Opole (sb. 20.09.14)

#12
Oglądałem .. Bardzo cieszy mnie zwycięstwo i trzy punkty, ale daleki jestem od hurra optymizmu. Z całego meczu aż tak zwycięstwem nie "wiało",były i słabsze momenty ( i lepsze też choćby strzał w słupek}, ale w sumie pojedynek był dość wyrównany. Tak się gra jak przeciwnik pozwala. Brawa dla bramkarza za obroniony rzut karny i solidną grę w całym meczu.W sumie cała drużyna[ Janusz Garcarczyk duży} na plus.Gratulacje za zwycięstwo!!!!
Ostatnio zmieniony sobota, 20 września 2014, 12:52 przez pasibrzuch, łącznie zmieniany 1 raz.
cron