Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#28
Vikings Of South pisze:Szkoda że większość z was tutaj bardzo aktywnych nawet nie chce jechać na wyjazd za swoją ukochana drużyną.A w wypadku spadku to nie chce mi sie jeździc po wioskach.Liczą sie tylko NAJWIERNIEJSI!!Dobrze,że wygrali.... A TERAZ DO PIŁKARZY:WALCZYĆ,WYGRYWAĆ ODRA MA SIE UTRZYMAĆ!!!
Święte słowa. Jak przegrywamy, to wpisów 3/4 więcej. Żeby tak choć po prostu, ktoś pogratulował. Nie ma chętnych, więc ja będę pierwszy.
Serdecznie gratuluję chłopaki i dzięki za zwycięstwo!

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#29
Jesteśmy dalej w grze i to jest najważniejsze. Teraz mega ważne jest spotkanie z Chrobrym. Potem mamy z klucza kolejne 3 punkty (za Polkowice). W przypadku zwycięstwa z Głogowem nasza sytuacja poprawi się. Wówczas będzie można realnie myśleć o utrzymaniu. Gramy z Polonią u siebie a następnie z Kluczborkiem. Walka będzie trudna ale uważam, że z takim składem i możliwościami (parząc na jesienne mecze z silnymi drużynami) Odra ma potencjał na utrzymanie w 2 lidze. Dzisiejsze zwycięstwo cieszy. Natomiast uważam, że na pełne rozliczenie przyjdzie czas na koniec sezonu. Cel jest jeden - 2 liga w przyszłym sezonie!
ODRA OPOLE 1945

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#36
Jaca pisze:
Vikings Of South pisze:Szkoda że większość z was tutaj bardzo aktywnych nawet nie chce jechać na wyjazd za swoją ukochana drużyną.A w wypadku spadku to nie chce mi sie jeździc po wioskach.Liczą sie tylko NAJWIERNIEJSI!!Dobrze,że wygrali.... A TERAZ DO PIŁKARZY:WALCZYĆ,WYGRYWAĆ ODRA MA SIE UTRZYMAĆ!!!
Święte słowa. Jak przegrywamy, to wpisów 3/4 więcej. Żeby tak choć po prostu, ktoś pogratulował. Nie ma chętnych, więc ja będę pierwszy.
Serdecznie gratuluję chłopaki i dzięki za zwycięstwo!

Jacku, to nie tak! Od początku sezonu chcemy im pogratulować za wyjazdowe zwycięstwo (na żywo!), ale oni wygrywają tylko... jak nas nie ma!
„Klub to nasza wspólna własność;
wobec klubu mamy tylko obowiązki;
dla klubu tylko wdzięczność”

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#37
gamazi999 pisze:A czego tu gratulować? tego że po czterech meczach dalej siedem pkt straty a meczy do końca coraz mniej.
Jak to czego? Napisałem wyraźnie - ZWYCIĘSTWA! Obrachunki moralne, matematyczne i podsumowanie z batem w ręku proponuję zostawić sobie na później. Nie mój to problem, że dla niektórych rozgrywki 2013/2014 zakończyły się w Zdzieszowicach. Dla mnie się nie zakończyły, dlatego gratuluję i gratulować będę każdego zdobytego punktu.
W kwestii formalnej. Kolejek w tym roku jest 16. Do zakończenia pozostało 12. Do zdobycia jest 36 punktów. Wywalczenie 22, 23 może dać utrzymanie.
Pozdrawiam!

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#38
Cieszą 3 punkty, szkoda tylko że zdobywamy je tak późno. Mecz z Chrobrym zagramy o przedłużenie nadziei na utrzymanie, nawet jeśli wygramy, a później dostaniemy 3 pkt za walkower to będziemy mieli tyle samo punków co drużyny na miejscach walczących o utrzymanie w tej kolejce.
Jaca pisze:Święte słowa. Jak przegrywamy, to wpisów 3/4 więcej. Żeby tak choć po prostu, ktoś pogratulował. Nie ma chętnych, więc ja będę pierwszy.
Serdecznie gratuluję chłopaki i dzięki za zwycięstwo!
Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm, to że piłkarze w końcu ruszyli dupy na boisku powinno być rzeczą całkowicie normalną, w końcu to jest ich praca, za to biorą hajs. Liczę jednak, że w końcu zaskoczą i od samego początku zagrają z Chrobrym na pełnej...

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#39
Łukasz 1945 pisze:Cieszą 3 punkty, szkoda tylko że zdobywamy je tak późno. Mecz z Chrobrym zagramy o przedłużenie nadziei na utrzymanie, nawet jeśli wygramy, a później dostaniemy 3 pkt za walkower to będziemy mieli tyle samo punków co drużyny na miejscach walczących o utrzymanie w tej kolejce.
Jaca pisze:Święte słowa. Jak przegrywamy, to wpisów 3/4 więcej. Żeby tak choć po prostu, ktoś pogratulował. Nie ma chętnych, więc ja będę pierwszy.
Serdecznie gratuluję chłopaki i dzięki za zwycięstwo!
Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm, to że piłkarze w końcu ruszyli dupy na boisku powinno być rzeczą całkowicie normalną, w końcu to jest ich praca, za to biorą hajs. Liczę jednak, że w końcu zaskoczą i od samego początku zagrają z Chrobrym na pełnej...
Zgadzam się, czasami jednak trzeba pomóc ruszyć te dupy. Do hurraoptymizmu, to jeszcze hohohohoho....

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#40
Jaca pisze:
gamazi999 pisze:A czego tu gratulować? tego że po czterech meczach dalej siedem pkt straty a meczy do końca coraz mniej.
Jak to czego? Napisałem wyraźnie - ZWYCIĘSTWA! Obrachunki moralne, matematyczne i podsumowanie z batem w ręku proponuję zostawić sobie na później. Nie mój to problem, że dla niektórych rozgrywki 2013/2014 zakończyły się w Zdzieszowicach. Dla mnie się nie zakończyły, dlatego gratuluję i gratulować będę każdego zdobytego punktu.
W kwestii formalnej. Kolejek w tym roku jest 16. Do zakończenia pozostało 12. Do zdobycia jest 36 punktów. Wywalczenie 22, 23 może dać utrzymanie.
Pozdrawiam!
I tutaj sie zgadzam, ale tylko dlatego, ze Odra wydarla zwyciestwo w Katowicach. Gdyby padl inny wynik z Rozwojem niz wygrana, juz dzis cala dalsza dyskusja nie mialaby sensu
i racji bytu. Sezon praktycznie mielisbysmy zakonczony. Teraz trzeba wierzyc i wspierac. Z Chrobrym Odra musi rozegrac najlepszy mecz sezonu, 100% zaangazowania, mecz z tych o zycie.
PS
Sedziowie dalej Nas nie rozpieszczaja.

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#44
Racja - jest zwycięstwo na trudnym terenie, należą się gratulacje.
Wyjdę na malkontenta, ale po pierwsze jeden mecz nie zmaże wstydu, jaki przyniosła fatalna porażka w Zdzieszowicach, a po drugie ważniejsze są dla nas mecze z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie. Jeżeli chodzi o plan na wiosnę, to wciąż jesteśmy pod kreską - wynik w Katowicach był pewnie ponad normę, ale trzy wcześniejsze mecze były poniżej oczekiwań. Patrząc jak układa się ten sezon i szukając analogii do sezonów poprzednich, utrzymanie powinno dać zdobycie 48-51 pkt, co daje możliwość góra 3-4 wpadek w 11 kolejkach.

Sytuacja po meczu w Katowicach delikatnie się poprawiła w tabeli, a mam nadzieję że w mentalności drużyny poprawiła się dużo bardziej. Mecze o honor (sparingi) powoli stają się meczami ostatniej szansy, a mimo że wciąż rozpatruję to w kategorii cudu, prawdziwa walka o utrzymanie mogłaby zacząć się w Kluczborku (pod warunkiem wygranych z Chrobrym i Polonią). Ani Chrobry, ani Polonia nie są w jakiejś nadzwyczajnej formie i tutaj można upatrywać szansy.

Re: 22. kolejka: Rozwój Katowice - Odra Opole (sb. 29.03.201

#45
z reguly jest tak, ze te zdawaloby sie latwiejsze mecze druzyna Odry wtapia, ( Ruch, Jarota ) a te trudniejsze niespodziewanie wygrywa. I rowniez wydaje mi sie, ze gdy druzyna podejdzie na maxa do meczow z Chrobrym i Polonia, moze latwiej odniesc sukces, niz w meczu derbowym z druzyna z Kluczborka. Gdy Chrobry przegra w Opolu, dalej beda 100 % faworytem i na wpadke moga sobie pozwolic, ale gdy Metal przegra sytuacja ich bedzie bardzo ciezka. To co wyprawia obecnie Ruch ( Lesnica )to dla mnie szok, ale przewiduje, ze jeden ich przegrany mecz zmieni wszystko i zejdzie z nich powietrze. Nie wierze, ze sa w stanie uratowac 2 lige Powtarzam nie wierze, choc zapewne beda walczyc do konca. Dlatego szkoda tego meczu i straconych punktow :(
Tydzien na wybuch wulkanu, szczyt formy i jazda z pacholkami Slaska !
cron