Re: Transfery

#228
Przeciez polowa tych nazwisk to bzdura ot chocby sprawa widzewa...brzozowski i klemens. Na Widzewie byly 3 castingi ponad 70 mlodych zawodnikow na razie wzieli jednego, wiec moze co do Tadka to tez zostanie...Rumia to troche daleko...no chyba ze klub na tym zgarnie kase i przyjdzie ktos sensowny bo wsrod nazwisk na nto za wiele gwiazd nie ma

Re: Transfery

#235
Orkan to jakieś nieporozumienie masakra niech może pójdzie do Olimpi Zambrów też 3 liga :) Tak szczerze to chciałbym aby został w Odrze!!! Natomiast jeśli go tak ciśnie do zmiany klubu i chce sie jakos rozwinąć piłkarsko to tylko w 1 lidze. Np w Polonii Bytom za Jakuba Świerczoka.Ale z finansami to tam różnie bywa!
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Transfery

#236
He He He dobre Rogowski niby do chróscic i tak nieodejdzie . Co do Tadzia lepiej żeby został i nam bramki strzelał a jakieś rumi jestem ciekawy co z obsadą bramki będzie skoro dali rozmusowi wolną ręke w poszukiwaniu klubu. no i oczywiście deja jeśli sie go już pozbywać to za jakąs rozsadna cene. No i trzeba było wzmocnić druzyne by myśleć jeszce o awansie . bo jak na tą lige to mamy bardzo dobry budżet.

Re: Transfery

#237
Jak na tę ligę to pewnie tak. Problem w tym, że my musimy mieć budżet na II ligę.

Tylko spekuluję, ale myślę, że nic konkretnego nie działo się do tej pory, bo dopiero co dostaliśmy potwierdzenie dotacji od miasta. Zaczekajmy do jutra - pewnie na pierwszym treningu pojawi się jakaś nowa twarz. Rozmusa nie ma co żałować - przecież to nie był jakiś gwiazdor. Takich jak on jest na pęczki. Myślę, że lada moment usłyszymy o pierwszych testowanych. Ale największego zastrzyku chyba spodziewałbym się później - jesteśmy w III lidze, a więc trzeba będzie korzystać z wyprzedaży. Byle nie za późno, żeby nowi przepracowali z Odrą okres przygotowawczy (przynajmniej częściowo).

Re: Transfery

#238
Może też któryś z naszych graczy wystrzeli z formą na wiosnę, może trafi się dobry młodzieżowiec. A co do transferów, to jak najbardziej - trzeba myśleć jak najszybciej. Zespól musi się zgrać do marca. Jest budżet, trzeba grać o 2 ligę
ODRA OPOLE 1945

Re: Transfery

#240
Z pewnych źródeł wiem, że wokół Klemenza się zaczyna robić duży szum (mowa o dużych klubach oraz o menedżerach piłkarskich) i jego odejście będzie raczej pewne. Mam nadzieję, że Odra wykorzysta tą sytuację i zarobi na nim trochę (albo się zabezpieczy ustalając jakąś klauzulę np. procenty od przyszłego transferu). Za 2-3 lata sumy za niego mogą być milionowe, coś a'la sprawa Sobiecha.

Re: Transfery

#241
Odra będzie raczej miała mało do gadania jeśli chodzi o Klemenza, ponieważ był u nas niecałe pół sezonu, chociaż nie wiem jaka jest umową między Pomologią a Odrą skąd do nas przyszedł. Jak to jest wypożyczenie na pół roku to nie wiem czy w ogóle coś dostaniemy za niego niestety...

Re: Transfery

#243
Na Północnej nie było także Lukasa Klemenza, któremu 31 grudnia skończyło się wypożyczenie z Pomologi Prószków, a o którym poważnie myśli Widzew Łódź. Na treningu nie pojawił się także pomocnik Startu Namysłów Patryk Pabiniak, którego pozyskaniem nasz klub jest zainteresowany.

informacja z oficjalnej

Re: Transfery

#245
pitek88 pisze:Orkan to jakieś nieporozumienie masakra niech może pójdzie do Olimpi Zambrów też 3 liga :) Tak szczerze to chciałbym aby został w Odrze!!! Natomiast jeśli go tak ciśnie do zmiany klubu i chce sie jakos rozwinąć piłkarsko to tylko w 1 lidze. Np w Polonii Bytom za Jakuba Świerczoka.Ale z finansami to tam różnie bywa!
Rozwinac pilkarsko ?! Przeciez Tadziu mial juz kilka szans zaistniec w wyzszych ligach i gral z dobrym angazem. To jest juz dojrzaly pilkarz. Tadziu chce odejsc tylko po to zeby jeszcze cos zarobic. Ale z jego umiejetnosciami nie ma zadnych szans na gre wyzszej niz 2 liga. Moga oczywiscie go zatrudnic, ale to bedzie dla niego porazka ( pilkarsko - finansowo zyska ).W Opolu wszyscy graja na niego i wali bramy az milo. I tutaj ma szanse dalej utrwalic sie nam w pamieci na lata ( awans ).Najlepiej dla niego bedzie jak zostanie i dostanie odpowiednia podwyzke ( w miare mozliwosci ) Poniewaz na takowa zasluzyl jak malo kto.

Re: Transfery

#247
snajper pisze:
pitek88 pisze:Orkan to jakieś nieporozumienie masakra niech może pójdzie do Olimpi Zambrów też 3 liga :) Tak szczerze to chciałbym aby został w Odrze!!! Natomiast jeśli go tak ciśnie do zmiany klubu i chce sie jakos rozwinąć piłkarsko to tylko w 1 lidze. Np w Polonii Bytom za Jakuba Świerczoka.Ale z finansami to tam różnie bywa!
Rozwinac pilkarsko ?! Przeciez Tadziu mial juz kilka szans zaistniec w wyzszych ligach i gral z dobrym angazem. To jest juz dojrzaly pilkarz. Tadziu chce odejsc tylko po to zeby jeszcze cos zarobic. Ale z jego umiejetnosciami nie ma zadnych szans na gre wyzszej niz 2 liga. Moga oczywiscie go zatrudnic, ale to bedzie dla niego porazka ( pilkarsko - finansowo zyska ).W Opolu wszyscy graja na niego i wali bramy az milo. I tutaj ma szanse dalej utrwalic sie nam w pamieci na lata ( awans ).Najlepiej dla niego bedzie jak zostanie i dostanie odpowiednia podwyzke ( w miare mozliwosci ) Poniewaz na takowa zasluzyl jak malo kto.
Tadziu zawsze był cienki jak żyletka i był to drewniak nr1. Zawsze grali na niego i nigdy z tego nic nie było
Ale teraz to zawodnik nr 1 w Odrze na niego nikt nie musi grać chłop zapierdala za piłką po całym boisku.
Jest dosłownie wszędzie..biegnie za przeciwnikiem aż do lini bocznej i robi wslizg taki na pełnej ku.... jak to robią w Anglii :) Ma formę życiową!
Byle burak tylu bramek by chyba nie strzelił?
TYLKO ODRA OKS !!!

Re: Transfery

#248
To racja. Tyc ma życiową formę i ciekawe, że wystrzelił z nią w dosyć zaawansowanym piłkarsko wieku. Prawdą też jest, że nieźle zapieprza na boisku - potrafi się cofnąć po piłkę, samodzielnie przeprowadzić akcję. Na pewno nie można powiedzieć, że jest ochłapiarzem, który czeka aż inni wypracują mu akcję. Tak przynajmniej to wyglądało w meczach, które widziałem na jesień. Nawet jak Odrze gorzej szło i nie dostawał piłek, to z automatu się cofał.
cron