Re: ZMIANA TRENERA !!!

#251
Podsumowując w rundzie jesiennej zespół zrobił 26 pkt, a na wiosnę 25pkt( w tym 3 walkowerem). Jeśli trener zostanie na swoim stanowisku tylko dlatego, że nie ma innego kandydata to rzeczywiście pozostała nam już tylko nadzieja. Gorzej jeśli zostanie z innych powodów.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#252
od razu taka prośba:
w filmiku który wrzucił hkmw, jest wywiad z Kaniuką, i jeśli ktoś chce go komentować (że ma wylecieć itp itd) to proszę to robić tutaj, żeby potem w 2 tematach nie toczyła się ta sama dyskusja.
Odra jest najważniejsza !

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#254
LooZ^ pisze:Z jakich innych?
Z wszystkich innych bo żadnych inny powodów do zostawienia go na tym stanowisku nie widzę. Zobaczymy jak to widzi zarząd.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#255
i myślisz, że jakby wywalili Kaniukę, to nowy trener by w miesiąc przygotował zespół do walki o 2 ligę? bo ja w to wątpię.
Odra jest najważniejsza !

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#256
zielu pisze:i myślisz, że jakby wywalili Kaniukę, to nowy trener by w miesiąc przygotował zespół do walki o 2 ligę? bo ja w to wątpię.
Nie. Myślę, że trzeba było to zrobić najpóźniej w połowie rundy wiosennej ale jak sie tego nie zrobiło wtedy to trzeba to zrobić jak najszybciej będzie to możliwe. Skoro nie widać rozwoju to trzeba przyjąć założenie, że jesienią też go nie będzie. No chyba że sie założy ze skoro dotąd nie żarło to od następnego sezonu zacznie ale na pewno jest to mniej logiczne.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#257
Weźmy przykład z zachodu, tam poziom jest wyższy, nikt nie zwalnia trenera po rundzie! A taki Ferguson jest na stanowisku od 25 lat, statystyk nie sprawdzałem, ale na pewno miał trudne okresy, gdy drużyna grała słabo..
Przypomnijcie sobie jak Mroziewski przychodził, już przed 1 meczem wszyscy go na forum zwalniali, bo każdy wiedział jaki to beznadziejny trener. Sam do tego grona należałem, ale wyciągnąłem wnioski, że tak pochopnym być nie można.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#258
pierwszy mistrz Fergusona w Anglii był dopiero po 7 latach prowadzenia przez niego drużyny (a pierwszy sukces w postaci Pucharu Anglii "dopiero" po 4 latach) ;)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#259
Czy Was juz wszystkich pokopalo z tymi trenerami z Anglii lub Hiszpanii w klubach gdzie graja o LM. Co to kabaret czy parodia. Mam tutaj zaczac wypisywac ilu to trenerow przyszlo do danego klubu i zdobylo MP albo doprowadzilo klub do awansu lub pucharow po pol roku lub sezonie ????? Przeciez nikt normalny nie moze przyrownywac trenerow ktorzy za zadanie maja zupelnie cos innego do naszych LZS-wskich problemow. Czy ktos z Was pomyslal ze Ferguson uczy pilkarzy jak kopnac pilke ?! Ludzie zastanowcie sie troszeczke bo to zakrawa na wariatkowo. Albo w Barcelonie bylo tak, a w Realu to znowu robia tak, a w Milanie jeszcze inaczej. Zejdzcie na ziemie, na Oleska i oceniajcie to co dzieje sie do okola Was.
Jeszcze moze zamiast niezrozumialej obrony trenera, napiszcie konkretnie, czym przekonuje Was, ze po kolejnym juz roku pracy odniesie sukces ! Kilku z Nas napisalo wiele razy dlaczego dla Kaniuki mowimy NIE ( podpierajac to faktami statystykami ogolna sytuacja w klubue i na trybunach ) a Wy dajcie prosze jakis kontrargument. Wyrazcie swoja opinie dlaczego jest dobry i budzi nadzieje ! To ze jest tani o niczym nie swiadczy, moze jedynie, ze po prostu jest slaby i na wiecej nie zasluguje. Jak do tej pory uwazam, ze i tak przeplacany. Willy by utrzymal ten zespol w lidze z takimi pilkarzami.
Sam trener po meczu powiedzial " Mysle ze mam wizje, koncepcje, bedziemy szukac jakosci. A co robilismy do tej pory ? Dlaczego nie zadbalismy o jakosc w zimie w przerwie kiedy juz bylo wiele ALE ? Dlaczego wedlug trenera szwankowal obrona, wiec sprowadzilismy ASY jak na mozliwosci klubu, a dalej te same bledy i dalej brak JAKOSCI ?
Niech ktos z Was napisze realnie dlaczego trener powinien zostac i czym Was przekonuje jego progmatyczna praca. Smieszne, ze ja z kilkoma kolegami musimy podawc oczywiste bledy i powody problemow - popelniane przez trenera a Wy w jego obronie nic sensownego nie napisaliscie, jedynie wypisujecie kiedy to trenerzy w lidze ang. odniesli sukces. A moze tam widoczny byl postep w grze zespolu i nikt nie mail watpliwosci, ze z tej maki chleb bedzie. U nas tego nie widac.
Trener zostanie OK. Ale poplecznicy niech napisza cos konkretnego a nie to ze mily lub ma na sercu Odre. Ja tez mam i inni ktorych jego praca nie przekonuje. Tyle

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#260
Jeszcze malenkie slowko do kibicow - TYCH KTORZY SA Z ODRA NA ZAWSZE i nawet teraz gdy jej sie nie wiedzie sa przy niej na Oleskiej. Jezeli przychodzi nowy trener budza sie nadzieje piknikowych kibicow, ze cos sie zmieni, ze teraz sie uda, bedzie w koncu sukces i bedzie szansa odbudowac mlyn z meczu przeciw ROW czy Bielsku. Jezeli pozostanie trener miernota ( to moje okreslenie ) i po 10 meczach Odra bedzie miala tyly w tabeli - Wszystko Wam sie posypie i nawet koszulki nie bedzie komu sprzedac. Warto to przemyslec dla naszego WSPOLNEGO dobra dla naszej Odry.
pozdrawiam Was i nie chce z nikim wojowac na necie. Trener to 50% zespolu u Nas jak do teraz 5%

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#261
patrzeć realnie? to ja ci realnie mówię kolego krzykaczu, że aktualnie, mimo to że trener Kaniuka może i nie jest szczytem marzeń, nikogo lepszego nie dostaniemy. Nie stać nas na to i cały czas to dużo osób tobie i twoim kolegom powtarza. Oczywiście sympatycznie jest awansować rok w rok, ale aktualnie bliżej jest nam do wariantu Zawiszy Bydgoszcz, który po spadku z Ekstraklasy w 94 roku, a po kompletnym krachu cztery lata później, zaczyna swoją przygodę od IV ligi, a powrót na zaplecze ekstraklasy zajmuje mu 13 lat, aniżeli do wariantu z Wronek gdzie klub Amica po powstaniu w 1992 roku już 3 lata później gra w Ekstraklasie! I ilu trenerów byśmy nie mieli to awans zajmie nam tak czy siak sporo czasu, oby nie 13 lat jak w przypadku Zawiszy ale na pewno nie będzie to 3 lata (przynajmniej na teraz)
Nie ma tutaj dla was miejsca, bo nie macie jaj
Słuszna sprawa, smutna prawda, tak musi być

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#262
O Zawiszy Bydgoszcz byl cos wiecej poprzypominal a mam tego duzo. Ale to nie na temat. Tam sytuacja byla inna a porownales chyba dlatego ze dawniej Odra jak i Zawisza to byly pewne marki. Rozumiem ze wklubie nie przelewa sie. Nie jet to dla mnie jak i wielu wielu kibicow przeciwnych obecnemu trenerowi ( a po wiadomosciach ktore otrzymuje wiem ze jest nas bardzo wielu ) niespodzianka. Od poczatku zdaje sobie sprawe ze to byl jeden z wazniejszych powodow. Tylko czy przy zalozeniu ze na Oleska bedzie chodzic regularnie od 800 - 1300 kibicow ( wiesz jak to wyglada teraz ) nie znalazla by sie kasa z dodatkowych biletow za trenera ?! Pytam powaznie bo wyglada to na bardzo logiczne.
Gwarancji nie ma ze z nowym bedzie lepiej tak sportowo jak i ogladalnosciowo ale w sporcie wygrywa tylko ten ktory ryzykuje. Jezeli nie warto ( tak uwazacie ) to OK. Na 4 lige tez bede chodzil, bo prawdziwy kibic mowi, ze juz nigdy na takie cos nie przyjdzie, ale wciaz wraca i ludzi sie, ze kiedys to ta jego drewniana kulka bedzie perelka a potem diamentem.
Co bedzie to bedzie.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#263
A jednak potrafisz wypowiedzieć się bez emocji. Snajper, kasa z dodatkowych biletów nie jest pewnym źródłem dochodu, nowy trener może okazać się także kiepski, na frekwencję też wpływ ma pogoda. Jak się zrobi zbyt optymistyczne założenie to później można popaść w długi i znowu będziemy zaczynać od 4 ligi.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#264
Snajper, po pierwsze ciagle zakladasz, ze Zarzad chce tego trenera zmienic. Skoro Zarzad przed sezonem, znajac mozliwosci organizacyjne i sportowe, NIE POSTAWIL przed zespolem celu awansu wyzej, to pewnie tez nie widzi podstaw, zeby go szukac. Tak czy inaczej, nowy Zarzad moze miec inna wizje, aczkolwiek nie sadze.
Każde zwycięstwo jest tylko zapowiedzią następnego.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#265
" Tak czy inaczej, nowy Zarzad moze miec inna wizje, aczkolwiek nie sadze " napisal LooZ^.
No wlasnie tak jak tutaj napisales. Odpuscilem sobie juz zmiane trenera a tutaj redaktor ktory przeprowadzal z nim wywiad i zadal pytanie dotyczace wlasnie przyszlosci trenera w klubie ???? Wiec po co wszystkim robic z mozgu wode ? Jest temat albo go nie ma.
Niech juz kurwa zostaje i zabiera sie do pracy nad nowym sezonem zeby znowu takich jaj nie bylo jak w mijajacym. Gadane przed kamerami to ma, ale wole jak bedzie malo elokwentny a za to skuteczny w budowie dobrego zespolu. Moze zamkniemy juz ten temat skoro nie istnieje taki wariant.

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#266
No dobra czytam te wasze posty i nasuwa mi się jedno pytanie(retoryczne):Jakie ja kibic mam podstawy żeby wierzyć ,że w jesieni coś się zmieni??? po rundzie jesiennej po wzmocnieniach prawie wszystkich formacji w drużynie,mieliśmy jeśli już nie awansować to przynajmniej zostać "Rycerzami Wiosny"i co??? Tłumaczenie że piłkarzom się nie chciało, albo boisko było śliskie i nie mogli oni "rozwinąć skrzydeł"są po prostu śmieszne{kto miał sprawić żeby chciało się im chcieć albo tak przygotować zespół aby grał w każdych warunkach? kibice?}
Argumenty że musi zostać ten bo nie ma innego, albo że jest tani........Wybaczcie są żenujące........czy naprawdę nie widać tego że drepczemy w miejscu??? przecież nawet trener nie obiecuje awansu.....
Każda rwąca rzeka zaczyna się od żródła..........Ale musi płynąć bo jak stanie w miejscu robi się bagno....

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#269
oksiak pisze:Pasibrzuch... "Jesli wiara czyni cuda, my wierzymy, że się uda"
Jeżeli realnych argumentów nie ma to tylko WIARA czyni cuda....
więc nic realnego ...weiara modly i .. nadzieja...

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#270
respest pisze:<zieeew>
To sobie możesz ziewać nawet sto lat ... bo innego Ci pozostało???
Ziewaj i czekaj na lepsze czasy .. a Twoje prawnuki doczekają ekstraklasy!!!

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#273
ja na miejscu nowego zarzadu postawilbym jakos sprawe najwazniejsza sprowadzic za wszelka cene trenera Polaka na oleska, uwazam ze puszczenie go do zdzieszowic bylo najwieksza porazka starego zarzadu ;)

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#274
pasibrzuch pisze: Argumenty że musi zostać ten bo nie ma innego, albo że jest tani........Wybaczcie są żenujące........czy naprawdę nie widać tego że drepczemy w miejscu??? przecież nawet trener nie obiecuje awansu.....
Mógłbyś nas oświecić, co jest śmiesznego w argumencie, że nie stać nas na lepszego trenera?

Re: ZMIANA TRENERA !!!

#275
wg mnie zarząd bardzo dobrze robi że pilnują bardzo dokładnie pieniędzy i nie szastają nimi na lewo i prawo jak to było za holendra który wirtualnymi pieniędzmi się obchodził i zostawił nas z długiem i to nie małym!
cron